Dodatkowe darmowe lektoraty - Język angielski - Język niemiecki - Język hiszpański - Język czeski - Poziom A1/A2, B2 wszystkie języki, dodatkowo język angielski przygotowanie do FCE - Zapisy u koordynatorów programu POWER. Miła atmosfera, słownictwo specjalistyczne, konwersacje, wpis do suplementu. Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

Umowa partnerska z Uniwersytetem Iwana Franko we Lwowie

Umowa partnerska między Wydziałem Języków Obcych Narodowego Uniwersytetu Iwana-Franko we Lwowie i Wydziałem Neofilologii PWSZ w Nysie.

Rzeka w mieście – rewitalizacja terenów nadbrzeżnych w Głuchołazach

Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej kierunek architektura pracowali nad Koncepcją zagospodarowania terenów nabrzeżnych nad rzeką Białą Głuchołaską w Głuchołazach.

Stypendia pracodawcy dla studentów PWSZ w Nysie

Studenci kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji otrzymali od Rektora PWSZ w Nysie prof. Przemysława Malinowskiego certyfikaty stypendium pracodawcy.

PREMIERA musicalu - Po przygodę

Owacją publiczności, która wypełniła po brzegi widownię NDK, zakończyła się premiera musicalu "Po przygodę" w wykonaniu studentów, absolwentów i wykładowców Wydziału Jazzu PWSZ w Nysie.

Zagospodarowanie terenu Alei Czereśniowej oraz połączenie jej ze Źródłem Edyty, istniejącą drogą i Ścieżką Muzyków.

Pracownicy i studenci Wydziału Nauk Technicznych – kierunek architektura, wzięli udział w warsztatach architektonicznych w Jeseniku w Republice Czeskiej.

PO WER – nowa edycja programu rozwoju PWSZ w Nysie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie dostosowuje kompetencje studentów i pracowników do rynku pracy, społeczeństwa oraz współczesnej gospodarki.

PWSZ w Nysie nawiązała współpracę z firmą Donaldson Polska Sp. z o.o.

Firma Donaldson, której zakład produkcyjny znajduje się w Skarbimierzu, to wiodący ogólnoświatowy lider w produkcji systemów filtracyjnych i części zamiennych.

Jesienny Międzynarodowy Tydzień Szkoleniowy w PWSZ w Nysie

Przedstawiciele zagranicznych uczelni partnerskich z takich krajów jak: Bośnia i Hercegowina, Kosowo,  Łotwa, Meksyk, Rumunia, Słowacja, Turcja i Ukraina gościli podczas „International Staff Training Week”

Uroczystości Święta Niepodległości z udziałem delegacji PWSZ w Nysie

Delegacje Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie uczestniczyły w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada.

Niepodległościowa wideo – iluminacja

Wykładowcy i studenci kierunku architektura PWSZ w Nysie wzięli czynny udział w obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Festiwal Kół Naukowych w PWSZ w Nysie
Propozycja dla studentów, uczniów i wszystkich zainteresowanych.
KOMUNIKAT
dla studentów studiów stacjonarnych
GODZINY REKTORSKIE  w dniu 28.11.2019 r. (czwartek) od godz. 9.00 do godz. 13.45
Warsztaty dla studentów z przedstawicielem firmy z Anglii

Absolwent PWSZ w Nysie, przedstawiciel Progressive Technology Ltd, Advanced CNC Machining z Newbury inż. Łukasz Cieślik prowadził warsztaty dla studentów zarządzania i inżynierii produkcji PWSZ w Nysie.

Premiera musicalu - Po przygodę

Musical w wykonaniu studentów, absolwentów i wykładowców Wydziału Jazzu PWSZ w Nysie. Nyski Dom Kultury, 22 listopada. godz. 18:00 -  Wstęp wolny.

Studentka PWSZ w Nysie stypendystką Marszałka Województwa Opolskiego

Studentka kierunku finanse i rachunkowość - Klaudia Karpińska w gronie 5 studentek, które otrzymały stypendium Marszałka Województwa Opolskiego.

Warsztaty architektoniczne w Czarnogórze z udziałem nyskich studentów

Głównym celem warsztatów było opracowanie projektu mającego na celu rewitalizację franciszkańskiego kościoła pochodzącego z VII wieku.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik