Kontrast:

Rekrutacja na studia trwa

Trwa rekrutacja na studia stacjonarne i niestacjonarne w PWSZ w Nysie. Kandydaci po raz pierwszy mogą podjąć studia magisterskie na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne. Ponadto mają do wyboru 12 kierunków i ponad 20 specjalności.

Szczegółowy opis poszczególnych kierunków studiów oraz warunków rekrutacji dostępny jest na stronie rekrutacji www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl.

Nabór prowadzony jest na następujące kierunki studiów I stopnia, stacjonarnych i niestacjonarnych:

Nabór na studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne prowadzony jest na kierunki bezpieczeństwo wewnętrzne i pielęgniarstwo.

SEKRETARIAT REKRUTACJI PWSZ W NYSIE znajduje się w budynku A przy ul. Chodowieckiego 4 w sali 207, II piętro. Sekretariat jest czynny od poniedziałku do piątku, od 8:00 do 16:00.

W tym roku po raz pierwszy prowadzony jest także nabór na studia licencjackie na kierunku pielęgniarstwo (dzienne lub z realizacją zajęć teoretycznych w czasie zjazdów weekendowych) prowadzone we współpracy z Brzeskim Centrum Medycznym. Zajęcia teoretyczne prowadzone będą w PWSZ w Nysie, natomiast zajęcia praktyczne i praktyki zawodowe - w BCM. Dokumenty można składać również w Sekretariacie Brzeskiego Centrum Medycznego, pok. nr 5, ul. Mossora 1 w Brzegu.
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik