KontaktAktualnościO InstytuciePracownicySylwetki i dorobekPlany zajęć

Instytut Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Daniel Cebula Daniel Cebula-Orynicz

Mgr Daniel Cebula-Orynicz rozwijał swoje umiejętności wokalne i instrumentalne na kolejnych szczeblach szkół muzycznych; absolwent PWSZ w Nysie oraz Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i muzyki estradowej. Jest wokalistą Teatru Rozrywki w Chorzowie oraz autorem muzyki do spektakli.

Fascynuje się muzyką gospel, soul, funk, jazz. Współprowadził chór Nysa Gospel Choir, z którym koncertował w kraju i zagranicą. Zaowocowało to prowadzeniem projektu warsztatów gospel, które odbywają się w całej Polsce.

Na swoim koncie ma nagranie kilku płyt, na których wystąpił gościnnie, obecnie pracuje nad autorskim materiałem. Jest finalistą VI edycji programu The Voice of Poland oraz laureatem wielu konkursów i festiwali.

Instytut Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK