KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii - kierunek filologia
- w zakresie filologii angielskiej / filologii germańskiej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

"Relacja z warsztatów dla studentów germanistyki" 

Dnia 7 czerwca 2019 studenci filologii germańskiej uczestniczyli w warsztatach "Gry i zabawy na lekcji jezyka niemieckiego". Szkolenie organizowało Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego przy Zespole Szkół i Placówek Oświatowych ROLNIK w Nysie.

Warsztaty odbywają się cyklicznie i są okazją do doskonalenia praktycznych kompetencji przyszłych nauczycieli i ich integracji z czynnymi nauczycielami języka niemieckiego z Nysy i okolic. Zespół Szkół i Placówek Oświatowych przy ul. Rodziewiczówny 1 jest partnerem Instytutu Neofilologii PWSZ w Nysie w zakresie nauczania języków obcych. Współpraca trwa już ponad 15 lat.

Ostatnie szkolenie prowadziła referentka Instytutu Goethego w Krakowie. Nauczyciele i studenci poznali szereg nowych gier pomocnych w zapamiętywaniu słownictwa, jego automatyzacji i ewaluacji.

dr Alina Dittmann

Wydział Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK