KontaktAktualnościPrezentacja WydziałuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Wydział Neofilologii

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Renomowane stypendium Niemieckiej Wymiany Akademickiej DAAD dla Sandry Cicheckiej

Studentka filologii germańskiej PWSZ w Nysie, Sandra Cichecka, otrzymała renomowane stypendium Niemieckiej Wymiany Akademickiej DAAD i uczestniczyć będzie w sierpniu 2014 w Międzynarodowym Wakacyjnym Kursie Akademickim.

Studenci filologii germańskiej w Nysie mają możliwość ubiegania się o stypendia DAAD. Każdego roku udaje im się uzyskać stypendium, które umożliwia im poznanie wybranego uniwersytetu w Niemczech i doskonalenie języka niemieckiego w okresie wakacyjnym. O stypendia DAAD konkurują liczni studenci z całego świata. Stypendium przyznane w bieżącym roku szczególnie nas cieszy, ponieważ Uniwersytet Eberharda Karola w Tybindze (Tübingen) należy do najstarszych i najbardziej renomowanych uniwersytetów w Europie. Założono go w roku 1477 a w r. 2012 zaliczony został do ścisłej czołówki najlepszych uniwersytetów w Niemczech. Tübingen położone jest 30 km na południe od Stuttgartu - stolicy kraju związkowego Badenia-Wirtembergia.

Na letnich kursach akademickich spotyka się cały świat - studenci, absolwenci i młodzi wykładowcy z ponad 30 krajów poznają kulturę i doskonalą język, kształcą kompetencje akademickie i zawodowe. Gratulujemy Pani Sandrze Cicheckiej wyróżnienia przez DAAD!

Dr Alina Dittmann
Instytut Neofilologii

 
Instytut Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK