KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja InstytutuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

SZKOLENIE MIKROBLANDING W RAMACH PROJEKTU PO WER 3.5 

W dniach 20-21.02.2019 w ramach projektu PO WER 3.5 studentki III roku Kosmetologii Instytutu Nauk o Zdrowiu brały udział w szkoleniu z makijażu permanentnego metodą mikrobalnding. Szkolenie było przeprowadzone przez szkoleniowców - Panią Sandrę Patron oraz Kingę Homę. 

Microblading to nowoczesny, najbardziej precyzyjny i gwarantujący naturalny efekt makijaż permanentny brwi. Microblading wykonywany jest ręcznie za pomocą pióra i mikroostrza składającego się z wielu ułożonych kolejno 7, 9 lub nawet 14 igiełek. 

Microblading to metoda znana od wielu lat, wywodzi się z Japonii, jednak została odkryta na nowo za sprawą ulepszonych pigmentów, które gwarantują skuteczność i trwałość zabiegu. Pigmenty do zwykłego makijażu permanentnego nie spełniały swojej funkcji ze względu na nieudoskonalony skład i rzadszą konsystencję. 

Studentki podczas szkolenia ćwiczyły najpierw na sztucznych skórach a następnie każda wykonała makijaż permanentny na dwóch modelkach. Zabiegi były wykonywane pod czujnym okiem pań trenerek. Każda studentka, po zaliczeniu testu końcowego ,otrzymała certyfikat upoważniający do wykonywania zabiegu makijażu permanentnego

 Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK