KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja WydziałuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
- kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wykład w ramach Nyskiej Akademii Mistrzów 27.02.2019 

W dniu 27.03.2019 odbył się pierwszy wykład w ramach Nyskiej Akademii Mistrzów. Prelegentką podczas wykładu była Pani Anna Pop. Podczas wykładu studentki miały możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami stosowanymi w zabiegach na ciało oraz twarz.

Pani Anna Pop zapoznała słuchaczki między innymi z peelingiem wodorowym. Zabieg ten to głębokie oczyszczanie ma poziomie komórkowym, oczyszczanie porów skóry, nawilżanie, a przede wszystkim wykorzystanie biofizycznych właściwości jonów wodoru do neutralizacji wolnych rodników tlenu - to główne zalety peelingu wodorowego. Efektem zabiegu jest odświeżona, dokładnie oczyszczona skóra i spowolnienie procesów starzenia.

Druga technologią był lipolaser .Jest to  innowacyjna technologia stosowana do redukcji tkanki tłuszczowej. Do wiązki laserowej o długości 650 nm dodana jest podczernień 940 nm, która wspomaga i wzmacnia efekt. Lipolaser modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową oraz cellulit.

Kolejną technologią było połączenie liposukcji ultradźwiękowej oraz dermomasażu w zabiegach modelujących sylwetkę. Liposukcja uławia redukcję złogów tłuszczowych i cellulitu . Natomiast  dermomasaż  działa na tkanki poprzez podciśnienie i stymulację mechaniczną.

Wszystkie technologie znajdują obecnie  bardzo szerokie zastosowanie w wielu salonach kosmetologicznych.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK