Kontrast:

KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Konferencja pn. „I Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych” 

W dniach 10–12 październik 2019 r. w CKiR „Orle Gniazdo” w Szczyrku, odbędzie się konferencja pn. „I Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych” której współorganizatorem jest Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie. Za stronę organizacyjną oraz naukową odpowiedzialni  m.in. są wykładowcy wydziału ratownictwa medycznego Naszej uczelni.

I Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych będzie konferencją niezwykle ciekawą dla wszystkich, którzy są zainteresowani aktualnymi trendami w medycynie. Wspólnym mianownikiem konferencji są stany nagłe z którymi można się spotykać  w różnych sytuacjach i w każdym miejscu udzielania świadczeń. W miejscu zdarzenia, w gabinecie lekarskim czy zabiegowym, w szpitalnym oddziale ratunkowym czy izbie przyjęć ale również bardzo często na oddziale szpitalnym, na sali porodowej czy sali operacyjnej. Integralną częścią konferencji są warsztaty. Uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w wybranych przez siebie warsztatach. Założeniem jest aby ta konferencja wpisała się na stałe do kalendarza istotnych wydarzeń medycznych.

Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. 

Strona konferencji: http://konferencja-ptrm.pl/

Wydział Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK