KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szkolenie w ramach programu POWER

W dniu 22 października studenci ratownictwa medycznego wezmą udział w szkoleniu z zakresu ratownictwa taktycznego. Odbędzie się ono w ramach programu POWER. Zorganizowanie szkolenia wpisuje się w jedyną w swoim rodzaju filozofię władz Wydziału Nauk Medycznych i PWSZ w Nysie, a polegającą na chęci ułatwienia zdobycia pracy przez absolwentów Kierunku. Studenci RM odbyli już szkolenia (a zapewne odbędą następne) umożliwiające zdobycie uprawnień ratownika wodnego – w tym kwalifikowanej pierwszej pomocy, czy też do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych.

Podkreślić należy, że kursy takie są drogie, a przy tym niezbędne w staraniach o pracę w systemie Państwowe Ratownictwo Medyczne, wojsku, policji i innych służbach mundurowych, czy też pracach wakacyjnych.

Dr Ireneusz Barziej

Wydział Nauk Medycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK