Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Czas na Internetowe Rewolucje w nyskich firmach

W Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje poprowadzi warsztaty na temat: “Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli  9 narzędzi, które przydadzą się  Twojej firmie!”. W czasie zajęć przedstawi narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokaże również rozwiązania za pomocą których Twoja firma będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji, które są częścią programu wsparcia przygotowanego specjalnie z myślą o firmach z sektora MŚP.

Czym jest projekt Google Internetowe Rewolucje?

Celem Internetowych Rewolucji jest wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Projekt  zapewnia przedsiębiorcom wsparcie w postaci bezpłatnych konsultacji z doradcami Internetowych Rewolucji. Wymiernym efektem ze spotkania z doradcą jest zdefiniowanie indywidualnego planu działania firmy w internecie. Spodziewane efekty konsultacji to m.in. lepsza prezentacja firmy w internecie i w mediach społecznościowych, poprawienie widoczności firmy w wyszukiwarce internetowej, skuteczniejsze docieranie do klientów w okolicy, którzy korzystają z urządzeń mobilnych.

Każdy może skorzystać

Wsparcie przemyślane jest tak, by mógł z niego skorzystać każdy przedsiębiorca, bez względu na stopień wiedzy o internecie czy dotychczasowe doświadczenia. Przydatną wiedzę zyskają zarówno ci, którzy nie mają nawet swojej strony internetowej, jak i ci, którzy wykorzystują na co dzień zaawansowane narzędzia internetowe. Dzięki pomocy doradców Internetowych Rewolucji przedsiębiorcy będą w stanie nie tylko wprowadzić nowe rozwiązania internetowe w swojej działalności, ale przede wszystkim zrobić to świadomie i w optymalny dla swoich potrzeb sposób. Dla niektórych firm może to oznaczać zbudowanie obecności w internecie i wykorzystywanie jej w kontakcie z obecnymi klientami, inne z kolei mogą zaprojektować stronę mobilną, wdrożyć sprzedaż online czy zacząć wykorzystywać internet do promocji i sprzedaży za granicą.

Wystarczy kliknąć...

Szkolenie przeprowadzone będzie przez doradcę Internetowych Rewolucji Google w dniu 16 maja 2018 o godz. 10:00 w sali nr 11 Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie, przy ul. Obrońców Tobruku 5.

Po szkoleniu będzie również możliwość umówienia się na bezpłatne, indywidualne konsultacje. Aby umówić się na spotkanie z doradcą wystarczy zapisać się do projektu na stronie www.internetowerewolucje.pl  

Doradca pomoże w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań i narzędzi internetowych, stworzy razem z przedsiębiorcą Plan Działania, a w razie pytań lub wątpliwości będzie służył radą i pomocą na etapie wdrażania kolejnych rozwiązań.

Organizatorami warsztatów w Nysie są Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWSZ w Nysie oraz Inkubator Przedsiębiorczości ARN w Nysie we współpracy ze Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców i organizatorem projektu Google.

Zapisz się już dziś, ilość miejsc ograniczona:

https://goo.gl/4u7Zak

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK