Biuro Karier

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Płatne praktyki w firmie AIUT w Nysie

Firma AIUT ogłasza nabór na płatne praktyki wakacyjne. Zachęcamy studentów kierunku informatyka i kierunku zarządzanie do aplikowania.

Firma AIUT jest prywatną firmą o całkowicie polskim kapitale. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w automatyzacji i robotyzacji przemysłu oraz zdobywając kolejne kompetencje buduje prężnie rozwijającą się organizację.

Od ponad dwudziestu pięciu lat tworzy rozwiązania dla wymagających klientów w kraju i za granicą. Zrealizowali ponad 1300 dużych projektów w 45 krajach. Ich systemy pracują w przemyśle motoryzacyjnym, cementowo-wapienniczym, energetycznym i paliwowym, a także w hutnictwie i metalurgii, branży meblowej, spożywczej oraz papierniczej. Głównym celem jaki stawia sobie firma realizując projekty dla swoich klientów jest podnoszenie efektywności i jakości produkcji. Cel ten przyświeca im zarówno przy tworzeniu nowych technologii jak i modernizacji istniejących linii technologicznych.

AIUT zatrudnia wysokokwalifikowaną kadrę ponad 650 inżynierów automatyków, elektroników, elektryków, informatyków, mechaników i robotyków. Zaangażowanie, konsekwentne działanie oraz wiara w ciągły rozwój czynią naszą firmę jedną z najlepszych w branży.

Jeżeli chcesz odbyć praktykę zawodową w firmie AIUT w oddziale w Nysie, wyślij swoje CV na maila jrojek@aiut.com.pl

Praktyki są płatne na takich samych zasadach jak płatne praktyki pilotażowe. Pierwszy miesiąc praktyk jest bezpłatny, kolejne miesiąca płatne 2300 zł netto / mc . W przypadku praktykantów którzy zgłosili się do firmy AIUT na praktyki a następnie zakwalifikowali się do projektu pilotażowego praktyk studenckich zostaną oni włącznie do projektu praktyk na normalnych zasadach.

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK