Biuro Karier

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Targi Edukacji i Pracy Przyszłość Żaka 2019 w Nysie  - podsumowanie 

W dniu 17 kwietnia 2019 roku w Regionalnym Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie odbyły się doroczne Targi Edukacji i Pracy „Przyszłość Żaka 2019”. Zorganizowane zostały przez Młodzieżowe Centrum Kariery w Nysie, Powiatowy Urząd Pracy oraz Biuro Karier PWSZ w Nysie. Celem wydarzenia było wsparcie młodzieży w rozwoju edukacyjno – zawodowym. Podobnie, jak w poprzednich latach, impreza adresowana była do młodych ludzi, uczących się w szkołach ponadgimnazjalnych i stojących przed poważnymi wyborami edukacyjnymi, studentów oraz bezrobotnych i poszukujących pracy. 

Trzydziestu trzech wystawców regionu prezentowało oferty edukacyjne oraz propozycje zatrudnienia, w tym pracy wakacyjnej. Doradcy zawodowi instytucji partnerskich przeprowadzili warsztaty tematyczne, wśród których znalazły się zagadnienia efektywnej komunikacji, mającej wpływ w oddziaływaniu na innych, atrakcyjności na rynku pracy oraz umiejętności wyboru odpowiedniego kierunku studiów w perspektywie przyszłości. Chcący wiedzieć o sobie więcej skorzystali z Wieloaspektowej Oceny Preferencji Zawodowych. Wszyscy doradcy służyli także pomocą w ramach konsultacji indywidualnych. 

Bardzo cieszy nas fakt, że targi cieszyły się zainteresowaniem, a młodzież mogła skorzystać z propozycji edukacyjnych, szkoleniowych i zatrudnienia. Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie przyczyni się do dobrych decyzji i lepszej jakości życia w przyszłości, czego serdecznie życzymy każdemu, stojącemu przed poważnym wyborem.

Bardzo dziękujemy naszym wszystkim Wystawcom.

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK