KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Dwudniowy kurs „animatora czasu wolnego” z firmą RAINBOW 15-16.01.2019 r.

Rainbow Academy, Instytut Nauk o Zdrowiu i Biuro Karier PWSZ w Nysie zapraszają na dwudniowy kurs. Zdobywaj wiedzę pozwalającą Ci pracować w czasie wakacji w najpiękniejszych miejscach na świecie! Dowiedz się więcej o naszym kursie

https://akademiarainbow.pl/kursy/kurs-animatora-czasu-wolnego/

i zapisz się już dzisiaj!

https://akademiarainbow.pl/kursy/kurs-animatora-czasu-wolnego/terminy-kursow-animatorow-czasu-wolnego/termin/?course-date-ID=10136

Grupy szkoleniowe są niewielkie, więc liczba miejsc na kursie jest ograniczona!


Ola, Ada, Kasia, Michał i Adrian- studenci psychofizycznego kształtowania człowieka odbyli szkolenie rok temu i wakacje spędzili w cudownych miejscach na świecie, w których pracowali jako animatorzy i jednocześnie odbywali praktyki zawodowe współfinansowane z programu ERASMUS +. Poniżej króciutka relacja Ady i Oli. Chwalimy się tym dopiero teraz – zimą - by błękit nieba, słońce, piasek i palmy wprowadziły Was w dobry nastrój.


„Żegnajcie wakacje, żegnaj wybrzeże na Costa del Sol, żegnaj Hiszpanio!!!
Dzień dobry wszystkim!
Szansa wyjazdu na praktyki zagraniczne jaką otrzymałam dzięki Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie i współpracy Uczelni z biurem podróży była dla mnie ogromnym doświadczeniem. Wyjazd dał mi wielką możliwość rozwoju. Uczyłam się i doskonaliłam umiejętności związane z aktywnością fizyczną, po to, by w przyszłości być jak najlepszą trenerką personalną. Poznałam fantastycznych ludzi, nowy kraj, nową kulturę, doskonaliłam język angielski i uczyłam nowego-hiszpańskiego.
Wyjazd na praktyki zagraniczne był najlepszą decyzją jaką mogłam podjąć i do podjęcia której z miłą chęcią będę namawiać wszystkich studentów.
Dziękuję uczelni PWSZ w Nysie za możliwość wyjazdu. Szczególne podziękowania kieruję w stronę przesympatycznych Pań z Biura Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie za troskę, pomoc w wypełnianiu dokumentów i wsparcie podczas praktyk.”

Pozdrawiam - Adriana Włoch

Żegnaj Grecjo, żegnaj Kreto!!!
„Witajcie!
Zagraniczne praktyki z Erasmus+ i Academy Rainbow to strzał w dziesiątkę. Idą za tym same korzyści zaczynając od nauki i doskonalenia nowych umiejętności, wykorzystywania nabytych w czasie studiów z zakresu treningów, stosunków interpersonalnych po zwiedzanie i doskonalenie języka obcego. Polecam wszystkim, którzy są żądni przygód wyjazd na zagraniczne praktyki. Pozdrawiam serdecznie całą Uczelnię. Dziękuję Władzom Uczelni, wykładowcom, bardzo pomocnym i sympatycznym Paniom z Biura Współpracy Międzynarodowej oraz firmie Rainbow za możliwość zrealizowania praktyk.”

Pozdrawiam - Aleksandra Bielan

 

 




Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK