KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wykładowca PWSZ w Nysie „Trenerem roku” w plebiscycie Dziennika Zachodniego

„Trenerem roku” w plebiscycie Dziennika Zachodniego po raz drugi z rzędu został mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski. Od 2018 roku „Trener roku” pracuje ze studentami na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, czyli z przyszłymi trenerami personalnymi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Łukasz Kabelis-Szostakowski jest magistrem fizjoterapii AWF w Katowicach, trenerem przygotowania motorycznego kadry narodowej skateboardingu, trenerem personalnym IFBB, trenerem personalnym PZKFiTS, a także instruktorem kulturystyki, trenerem przygotowania motorycznego drugiego stopnia elitarnego "EXOS", instruktorem Flowin, specjalistą żywienia w sporcie, jest byłym wykładowcą kursów instruktorskich sportu kulturystyki dla AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, byłym managerem Centrum Zdrowia Sportu i Rekreacji "Fitness Fun", właścicielem Centrum Szkoleniowego "Bodyshaping Academy", byłym wykładowcą studiów podyplomowych przedmiotu sporty siłowe na AWF w Katowicach, założycielem oraz byłym prezesem Fundacji na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży "Schody do nieba". Mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski od 10 lat jest trenerem personalnym. Był także głównym prowadzącym kursy instruktorskie z części specjalistycznej kulturystki w latach 2007 – 2010. W styczniu 2016 roku znalazł się na okładce magazynu TREINER.

- W swojej pracy łączę doświadczenie fizjoterapeuty zdobyte podczas studiów oraz pasję, którą jest budowanie ciała. W zeszłym roku wyszkoliłem ponad 400 instruktorów kulturystyki oraz trenerów personalnych. Praca dydaktyczna z osobami, które interesowały się tą dyscypliną nauczyła mnie cierpliwości, dała doświadczenie, a także pozwoliła na zwiększenie mojej wiedzy z zakresu metodyki nauczania ruchu. To co cenię najbardziej w swojej pracy to fakt, że jest moją pasją. Każde spotkanie to dla mnie radość wyzwania, jakie dają indywidualne możliwości każdego z Was. W mojej opinii nie sztuką jest pokazać ćwiczenie na sobie, lecz nauczyć kogoś innego wykonywać je w prawidłowy sposób. Mam za sobą 25 tys. godzin pracy z klientami – podkreśla Łukasz Kabelis-Szostakowski, „Trener roku” plebiscytu Dziennika Zachodniego.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK