KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wykładowca PWSZ w Nysie „Trenerem roku” w plebiscycie Dziennika Zachodniego

„Trenerem roku” w plebiscycie Dziennika Zachodniego po raz drugi z rzędu został mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski. Od 2018 roku „Trener roku” pracuje ze studentami na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, czyli z przyszłymi trenerami personalnymi dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Łukasz Kabelis-Szostakowski jest magistrem fizjoterapii AWF w Katowicach, trenerem przygotowania motorycznego kadry narodowej skateboardingu, trenerem personalnym IFBB, trenerem personalnym PZKFiTS, a także instruktorem kulturystyki, trenerem przygotowania motorycznego drugiego stopnia elitarnego "EXOS", instruktorem Flowin, specjalistą żywienia w sporcie, jest byłym wykładowcą kursów instruktorskich sportu kulturystyki dla AWF im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, byłym managerem Centrum Zdrowia Sportu i Rekreacji "Fitness Fun", właścicielem Centrum Szkoleniowego "Bodyshaping Academy", byłym wykładowcą studiów podyplomowych przedmiotu sporty siłowe na AWF w Katowicach, założycielem oraz byłym prezesem Fundacji na Rzecz Rozwoju Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży "Schody do nieba". Mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski od 10 lat jest trenerem personalnym. Był także głównym prowadzącym kursy instruktorskie z części specjalistycznej kulturystki w latach 2007 – 2010. W styczniu 2016 roku znalazł się na okładce magazynu TREINER.

- W swojej pracy łączę doświadczenie fizjoterapeuty zdobyte podczas studiów oraz pasję, którą jest budowanie ciała. W zeszłym roku wyszkoliłem ponad 400 instruktorów kulturystyki oraz trenerów personalnych. Praca dydaktyczna z osobami, które interesowały się tą dyscypliną nauczyła mnie cierpliwości, dała doświadczenie, a także pozwoliła na zwiększenie mojej wiedzy z zakresu metodyki nauczania ruchu. To co cenię najbardziej w swojej pracy to fakt, że jest moją pasją. Każde spotkanie to dla mnie radość wyzwania, jakie dają indywidualne możliwości każdego z Was. W mojej opinii nie sztuką jest pokazać ćwiczenie na sobie, lecz nauczyć kogoś innego wykonywać je w prawidłowy sposób. Mam za sobą 25 tys. godzin pracy z klientami – podkreśla Łukasz Kabelis-Szostakowski, „Trener roku” plebiscytu Dziennika Zachodniego.

 

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK