KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nasz wykładowca uczestniczy w przygotowaniach kadry narodowej wrotkarzy na Igrzyska w Tokio 

W Ministerstwie Sportu i Turystyki odbyło się spotkanie, podsumowujące starty kadry narodowej wrotkarzy w sezonie 2019.

Za przygotowanie merytoryczne odpowiada nasz wykładowca na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kultury Fizycznej, mgr Łukasz Kabelis-Szostakowski.

Podczas spotkania nie zabrakło dobrej atmosfery i uśmiechów na twarzach. Mamy nadzieje, że przyszły sezon, przyniesie jeszcze więcej powodów do radości.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK