Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

                                                                            Erasmus+ Adaptation Day

W dniu 02.10.2019 Biuro Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie zorganizowało Dzień Adaptacyjny dla studentów zagranicznych Erasmus+, którzy właśnie rozpoczynają semestr zimowy w nyskiej Uczelni.

W semestrze zimowym mamy przyjemność gościć 24 studentów zagranicznych z Turcji, Czarnogóry, Kosowa, Hiszpanii, Grecji, Portugalii, którzy będą realizować swoją mobilność Erasmus+ na kierunkach: zarządzanie i inżynieria produkcji, filologia angielska, finanse i rachunkowość, dietetyka, architektura oraz pielęgniarstwo.

Dzień adaptacyjny rozpoczęło oficjalne powitanie studentów przez dr inż. Mariusza Kołosowskiego, Prorektora ds. studenckich i dydaktyki, były prezenty od uczelni oraz pierwsze spotkania z koordynatorami i Tutorami. Studenci zapoznali się z podstawowymi informacjami o Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, zasadach studiowania, prawach i obowiązkach studentów. Po części formalnej,  pracownicy Biura Współpracy Międzynarodowej przygotowali kilka atrakcji dla Erasmusów, między innymi turniej w kręgle. Ten punkt wydarzenia był doskonałym zakończeniem dnia i pozytywnym rozpoczęciem semestru, a wszystko po to, aby czas spędzony w PWSZ w Nysie był dla studentów niezapomniany i pełen nowych doświadczeń zarówno tych

Wszystkim zagranicznym studentom, którzy przyjechali na semestr letni do PWSZ w Nysie, życzymy samych cudownych chwil w naszym mieście, mamy nadzieję, że atrakcje zaproponowane studentom będą stanowiły początek ich wspaniałego, pełnego wrażeń i nowych doświadczeń pobytu na naszej Uczelni i w naszym mieście.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z Adaptation Day.

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK