Kontakt Aktualności Kierunki Student Rekrutacja

Mistrzostwa Freestyle Dance 2016

Ponad 800 tancerzy z całej Polski wzięło udział w VIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego Freestyle Dance 2016. Zawody odbyły się w hali AZS PWSZ Nysa w sobotę, 27 lutego 2016 roku. Łącznie z trenerami, opiekunami i publicznością AZS PWSZ Nysa gościł 1500 osób.

Impreza w Nysie odbyła się już po raz ósmy. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy prezentowali swoje umiejętności w czterech konkurencjach tanecznych: Disco Dance, Show Dance, Hip Hop oraz Dance powyżej 30 lat.

Tradycyjnie tancerze zostali podzieleni na: mini formacje, formacje oraz kategorie wiekowe do 11 lat, od 12 do 15 lat oraz powyżej 15 lat. Konferansjerem turnieju był Bartosz Bukała.

W turnieju rewelacyjnie wypadli tancerze z Nysy, którzy zdobyli łącznie jedenaście medali.

 

Wyniki OTTN NYSA 2016

 

DISCO DANCE

MINI FORMACJE DO LAT 11

1 MIEJSCE- SCORPION DANCE TEAM-OPOLE /PRÓSZKÓW

2 MIEJSCE -3 DANCE 1 – WROCŁAW

2 MIEJSCE – SCORPION DANCE TEAM BOOM- OPOLE/PRÓSZKÓW

3 MIEJSCE – TANERO MINI- NYSA

3 MIEJSCE- MAŁA PLEJADA-WROCŁAW

4 MIEJSCE – 3 DANCE 5-WROCŁAW

5 MIEJSCE- MAŁA PLEJADA A –WROCŁAW

MINI FORMACJA  12-15 LAT

1 MIEJSCE-PECH 1 – OPOLE

2 MIEJSCE TANERO JUNIORZY – NYSA

2 MIEJSCE  SCORPION DANCE TEAM - OPOLE/PRÓSZKÓW

3 MIESJCE- 3 DANCE 4 – WROCŁAW

3 MIEJSCE – IMPULS - BRANICE

4 MIEJSCE – PLEJADA A - WROCŁAW

5 MIEJSCE – HAŁAS 2 - TARNÓW OPOLSKI

6 MIEJSE – 3 DANCE 6 – WROCŁAW

7 MIEJSCE – PLEJADA - WROCŁAW

MINI FORMACJA POW 15 LAT

1 MIEJSCE- SCORPION DANCE TEAM-OPOLE /PRÓSZKÓW

2 MIEJSCE – PECH 2 B- OPOLE

3 MIEJSCE- IMPULS  -BRANICE

3 MIEJSCE- PECH 2 A-OPOLE

4 MIEJSCE- TANERO SENIORZY – NYSA

5 MIEJSCE -3 DANCE 7-WROCŁAW

FORMACJA DO 11 LAT

1 MIEJSCE- PECH MINI-OPOLE

2 MIEJSCE -3 DANCE 5 –WROCŁAW

2 MIEJSCE –SCORPION DANCE TEAM –OPOLE /PRÓSZKÓW

3 MIEJSCE – TANERO MINI - NYSA

3 MIEJSCE- MAŁA PLEJADA-WROCŁAW

4 MIEJSCE- 3 DANCE 3-WROCŁAW

5 MIEJSCE- HAŁAS MINI 1 – TARNÓW OPOLSKI

6 MIEJSCE-PECH VII-OPOLE

7 MIEJSCE- 3 DANCE 1 – WROCŁAW

7 MIEJSCE - TANERO SZKÓŁKA - NYSA

7 MIEJSCE-PECH III - OPOLE

7 MIEJSCE- PLEJADKA - WROCŁAW

FORMACJA 12-15 LAT

1 MIEJSCE-PECH 1 – OPOLE

2 MIEJSCE- TANERO JUNIORZY – NYSA

3 MIEJSCE- HAŁAS 2 – TARNÓW OPOLSKI

3 MIEJSCE- 3 DANCE 4 - WROCŁAW

4 MIEJSCE- PLEJADA – WROCŁAW

5 MIEJSCE- 3 DANCE 6 - WROCŁAW

6 MIEJSCE- PECH IV - OPOLE

FORMACJE POW 15 LAT

1 MIEJSCE- SCORPION DANCE TEAM-OPOLE/PRÓSZKÓW

2 MIEJSCE-PECH 2 –OPOLE

3 MIEJSCE – TANERO SENIORZY - NYSA

3 MIEJSCE- 3 DANCE 7 - WROCŁAW

 

MISTRZ DISCO DANCE- MONIKA WALCZAK – SCORPION DANCE TEAM

 

BLOK SHOW DANCE

MINI FORMACJE  DO 11 LAT

1 MIEJSCE – CROSS JUNIOR - BRZEG

2 MIEJSCE - PECH KIDS - OPOLE

MINI FORMACJE  12-15 LAT

1 MIEJSCE – AZS TANERO JUNIORZY - NYSA

1 MIEJSCE - SCORPION DANCE TEAM - OPOLE/PRÓSZKÓW

2 MIEJSCE – NEW QUALITY TEEN – WROCŁAW

MINI FORMACJE POW 15 LAT

1 MIEJSCE – SCORPION DANCE TEAM – OPOLE/PRÓSZKÓW

2 MIEJSCE - AZS TANERO SENIORZY - NYSA

3 MIEJSCE - PROJEKTOWNIA - BRZEG

FORMACJE DO 11 LAT

1 MIEJSCE – PECH MINI - OPOLE

2 MIEJSCE – SCORPION DANCE TEAM - OPOLE/PRÓSZKÓW

3 MIEJSCE - AZS TANERO MINI - NYSA

3 MIEJSCE – MINI IMPULS - BRANICE

4 MIEJSCE - SUPER STARS - WROCŁAW

5 MIEJSCE - CROSS JUNIOR - BRZEG

FORMACJE 12-15 LAT

1 MIEJSCE - PECH 1 – OPOLE

2 MIEJSCE - AZS TANERO JUNIORZY - NYSA

FORMACJE POW 15 LAT

1 MIEJSCE -  AZS TANERO SENIORZY - NYSA

2 MIEJSCE - IMPULS - BRANICE

3 MIEJSCE - 3 DANCE  - WROCŁAW

4 MIEJSCE – TRU VYBZ CREW ST FOKUS - OPOLE

5 MIEJSCE - PROJEKTOWNIA - BRZEG

 

MISTRZ SHOW DANCE - ADA JOB - AZS TANERO NYSA

 

BLOK HIP HOP

MINI FORMACJA DO 11 LAT

1 MIEJSCE - 3 DANCE 3 - WROCŁAW

2 MIEJSCE - FOKUS JUNIOR - OPOLE

3 MIEJSCE - MAŁY DETAL - BRZEG

4 MIEJSCE - DNA MALUCHY – NYSA

5 MIEJSCE – BE YOURSELF - NYSA

MINI FORMACJA 12-15 LAT

1 MIEJSCE - 3 DANCE 4 -WROCŁAW

2 MIEJSCE - NO TALK JUST DANCE 2 - DĄBROWA GÓRNICZA

3 MIEJSCE - COMA NO COMMENTS - NOWA RUDA

3 MIEJSCE - DNA DZIEWCZYNY - NYSA

4 MIEJSCE – BE YOURSELF - NYSA

5 MIEJSCE – NEW QUALITY - WROCŁAW

6 MIEJSCE - NO TALK JUST DANCE 3 - DĄBROWA GÓRNICZA

MINI FORMACJA POW 15 LAT

1 MIEJSCE – SZTRYMY GANG Z DNA DANCE STUDIO - ŁÓDŹ

2 MIEJSCE - COMA - NOWA RUDA

3 MIEJSCE - COMA KRAWACIARY - NOWA RUDA

3 MIEJSCE – DNA - NYSA

FORMACJE HH DO 11 LAT

1 MIEJSCE - 3 DANCE 5 - WROCŁAW

2 MIEJSCE - MAŁA PLEJADA - WROCŁAW

2 MIEJSCE - 3 DANCE 1 - WROCŁAW

3 MIEJSCE - MAŁY DETAL - BRZEG

3 MIEJSCE - 3 DANCE 3 - WROCŁAW

4 MIEJSCE - FOKUS JUNIOR - OPOLE

V MIEJSCE - DNA MALUCHY - NYSA

VI MIEJSCE – PLEJADKA - WROCŁAW

FORMACJE HH 12-15 LAT

1 MIEJSCE - 3 DANCE 6 -WROCŁAW

2 MIEJSCE - 3 DANCE 4 -WROCŁAW

3 MIEJSCE - PLEJADA - WROCŁAW

4 MIEJSCE - NO TALK JUST DANCE-DĄBROWA GÓRNICZA

5 MIEJSCE - COMA A – NOWA RUDA

6 MIEJSCE - FOKUS CREW - OPOLE

7 MIEJSCE - DNA DZIEWCZYNY- NYSA

FORMACJE HH POW 15 LAT

1 MIEJSCE - 3 DANCE 7-WROCŁAW

2 MIEJSCE - DNA UNITY Z DNA DANCE STUDIO- ŁÓDŹ

3 MIEJSCE - NEW QUALITY - WROCŁAW

4 MIEJSCE - DETAL-BRZEG

5 MIEJSCE - DNA  ELITE – NYSA

 

MISTRZ HIP HOP- MACIEJ GIERAS - SZTRYMY GANG DNA ŁÓDŹ

 

BLOK POW 30 LAT

1 MIEJSCE - PECH D 2 – OPOLE

2 MIEJSCE – SCORPION DANCE TEAM - OPOLE/PRÓSZKÓW

3 MIEJSCE - NASHITA AZS TANERO – NYSA

 

MISTRZ POW 30 LAT- ROBERT KOLASIŃSKI PECH D 2 OPOLE

Sędziowie:

  1. Magdalena Kolman – Opole/Prószków
  2. Katarzyna Bryłka - Opole
  3. Natalia Pinach - Wałbrzych
  4. Agnieszka Daniszewska - Krapkowice
  5. Rafał Lebiest - Kraków
  6. Zbigniew Karbowski – Wrocław
  7. Andrzej Mierzejewski - Nowa Ruda
  8. Aleksandra Król-Kassan – Nysa, sędzia główny zawodów.

 

To wspaniałe przedsięwzięcie zorganizowali:

  • AZS TANERO NYSA
  • AZS PWSZ NYSA

Partnerami wspierającymi organizację wydarzenia są: URZĄD MIEJSKI W NYSIE oraz PAŃSTWOWA WYZSZA SZKOŁA ZAWODOWA W NYSIE.

Podziękowania należą się również naszym sponsorom, a są nimi: Firma Tomart, Pizzeria Lucia, Firma Pro-Art. Opole, Music Club Aquarium Nysa, Szkoła Nauki Jazdy Rally Team z Opola.

 

Druga część imprezy:


Pierwsza część imprezy:
Kierunki PWSZ w Nysie: Architektura | Bezpieczeństwo wewnętrzne | Dietetyka | Filologia angielska | Filologia germańska | Język biznesu: angielski | Finanse i rachunkowość | Informatyka | Jazz i muzyka estradowa | Konserwacja i ochrona zabytków | Kosmetologia | Pielęgniarstwo | Psychofizyczne kształtowanie człowieka | Ratownictwo medyczne | Zarządzanie i inżynieria produkcji |
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2012   kontakt z webmasterem
Instytut Architektury i Urbanistyki - architektura, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK