Kontakt Aktualności Kierunki Student Rekrutacja

Architektura Bezpieczeństwo wewnętrzne Dietetyka Filologia angielska
Filologia germańska
Finanse
i rachunkowość
Informatyka Jazz
i muzyka estradowa
Kosmetologia Pielęgniarstwo Trener osobisty
Psychofizyczne kształtowanie człowieka
Ratownictwo medyczne Zarządzanie
i inżynieria produkcji

Sukces Tanero w Sosnowcu

Po sukcesach z poprzedniego miesiąca gdzie w Nysie były organizowane po raz VIII zawody w tańcu, gdzie nasz zespół stawał 10 razy na podium,  przygotowywaliśmy się do kolejnego wyzwania.

19 marzec 2016 r. w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego WORLD DANCE  w Sosnowcu brało udział około 2000 tancerzy z całego kraju. AZS TANERO w składzie 56 tancerzy stanęło do rywalizacji w konkurencji disco dance i show Dance.

Każda z naszych grup stanęła na podium i zdeklasowała rywali w kategorii disco w każdej grupie wiekowej:

1 miejsce  mini formacja disco pow 15 lat SENIORKI TANERO;

1 miejsce formacja disco pow 15 lat SENIORKI TANERO układ Tsunami;

1 miejsce formacja disco do 11 lat MINI TANERO układ MINIONKI;

3 miejsce mini formacja disco 12-15 lat JUNIORKI TANERO;

3 miejsce formacja disco 12-15 lat JUNIORKI TANERO układ MONSTERHIGH.

 W kategorii show dance była bardzo duża konkurencja i niesamowicie wysoki poziom i nasi najmłodsi z układem KOPCIUSZEK zajęli wysokie 4 miejsce na 19 zespołów, również najstarsze tancerki zajęły 4 miejsce z układem ZŁOTO PIRAMIDY. Miały w swoje kategorii 9 zespołów. Natomiast juniorki z układem Harry Potter na 11 zespołów uplasowały się ostatecznie na 7 pozycji.

Niesamowity dzień pełen wrażeń, emocji i wspaniałych artystycznych doznań, nasi tancerze z Nysy pokazali się szerokiej śląskiej publiczności i zostali nagradzani gromkimi brawami.  Jak zwykle mogliśmy liczyć na najgłośniejszy doping na widowni przez wspaniałych rodziców z TANERO, którzy są niezawodni.

już za 2 tygodnie kolejny turniej w Nowej Rudzie.

Aleksandra Król-Kassan

AZS Tanero Nysa

Opublikowano: 21-03-2016

 

 
        
        
      
Kierunki PWSZ w Nysie: Architektura | Bezpieczeństwo wewnętrzne | Dietetyka | Filologia angielska | Filologia germańska | Język biznesu: angielski | Finanse i rachunkowość | Informatyka | Jazz i muzyka estradowa | Konserwacja i ochrona zabytków | Kosmetologia | Pielęgniarstwo | Psychofizyczne kształtowanie człowieka | Ratownictwo medyczne | Zarządzanie i inżynieria produkcji |
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2017   kontakt z webmasterem
Instytut Architektury i Urbanistyki - architektura, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK