KontaktAktualnościO InstytuciePracownicySylwetki i dorobekPlany zajęć

Instytut Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Nasz absolwent zwyciężył

Absolwent jazzu i muzyki estradowej, Piotr Tłustochowicz, został laureatem I edycji Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze 3 czerwca 2018 r.

W pierwszej części koncertu, transmitowanego na żywo w TVP2, znani i lubiani wokaliści zaśpiewali utwory Anny German, m.in. „Tańczące Eurydyki” i „Człowieczy los”. W drugiej części młodzi i utalentowani artyści walczyli o statuetkę i 10 tysięcy złotych, prezentując swoje interpretacje utworów Seweryna Krajewskiego. Laureata konkursu wybrali w głosowaniu sms-owym widzowie, po uprzedniej ocenie jurorów.

Piotr Tłustochowicz utworem „Nie jesteś sama” Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego wyśpiewał główną nagrodę. Serdecznie gratulujemy!

Piotr Tłustochowicz ukończył studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie na kierunku jazz i muzyka estradowa w 2016 roku. Piotr studiował w klasie wokalu pod kierunkiem prof. Ingi Lewandowskiej. Jest laureatem wielu ogólnopolskich festiwali poezji śpiewanej, brał udział m.in. w VI edycji programu TVP „The Voice of Poland”. Jak mówi, muzyka jest jego całym życiem, więc nie tylko jest wokalistą, ale również gra na fortepianie i komponuje własne utwory. Obecnie jest wokalistą zespołu Len, który wykonuje autorskie piosenki po polsku.

 

Koncert (cz. II): https://vod.tvp.pl/video/koncerty,miedzynarodowy-festiwal-talentow-im-anny-german-cz-2,37486405

(czas 0:39 - piosenka, czas 0:59 - ogłoszenie wyników konkursu)

 

Instytut Jazzu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK