KontaktAktualnościPrezentacja instytutuPracownicyPlany zajęćSTUDIA DUALNE - PRACUJ I ZARABIAJ!NOWE SPECJALIZACJE PŁATNY STAŻ W SCHATTDECOR

Instytut Neofilologii

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Warsztaty w Instytucie Neofilologii

W czwartek 17 maja Instytut Neofilologii miał przyjemność podejmować gości z Henrykowa. Przybyli do nas uczniowie Szkoły im gen. Władysława Sikorskiego w Henrykowie z klas drugich i trzecich gimnazjum biorący udział w projekcie „Świat wokół nas – mówimy po niemiecku”, a także uczniowie z klas siódmych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z niemieckim.

W czasie warsztatów przygotowanych przez studentów drugiego roku filologii germańskiej ci pierwsi mogli sprawdzić kompetencje nabyte w ramach projektu i pokazać, że są doskonale przygotowani do komunikacji w języku niemieckim; ci drudzy zaś mieli możliwość sprawdzenia się w czasie różnego rodzaju gier i zabaw językowych. Młodzież z Henrykowa przybyła pod opieką nauczycielek pani Agaty Przyszlakiewicz i Pani Joanny Rejnowskiej. Pani Agata jest absolwentką filologii germańskiej PWSZ w Nysie i sprawiła nam wielką przyjemność odwiedzając nas ze swoim podopiecznymi. Mamy nadzieję na dalszą współpracę!

Dla studentów spotkanie było okazją do sprawdzenia się w pracy warsztatowej i doskonałym uzupełnieniem praktyk zawodowych w szkole.

 

Instytut Neofilologii Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK