KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja InstytutuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

SPA na statkach – spotkanie z firmą Steiner  w ramach projektu „Poznaj firmę - znajdź pracę”

Zapraszamy 10.04.2018 r. na spotkanie z firmą Steiner, która zatrudnia co roku ponad 5000 pracowników (kosmetyczki, manicurzystki, trenerów personalnych) w SPA na luksusowych statkach.

Dla przyszłych absolwentów praca dla firmy Steiner to szansy na rozwój zawodowy i personalny, możliwość podszkolenia języka angielskiego i innych języków obcych, możliwość podróży do najdalszych zakątków świata, pracy w międzynarodowym zespole, wysokich zarobków, a także szansa uzyskania pracy w zawodzie bezpośrednio po zakończeniu edukacji.

Biuro Karier PWSZ w Nysie oraz Instytut Nauk o Zdrowiu zapraszają studentów i absolwentów Uczelni na spotkanie z przedstawicielem firmy. Podczas spotkania słuchacze będą mogli uzyskać informację na temat procesu rekrutacji, wymaganych umiejętności, czy też warunkach zatrudnienia w luksusowych SPA na statkach.

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia 2018 o godz. 9:30 w sali nr 11 w budynku Regionalnego Centrum Transferu Wiedzy i Technologii Innowacyjnych PWSZ w Nysie, ul. Obrońców Tobruku 5.

 
Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK