KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja InstytutuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szkolenie produktowe marki SESDERMA 

22.10.2018 r. w ramach działalności SKN „EZiS”  w Instytucie Nauko Zdrowiu odbyło się szkolenie produktowe z peelingów medycznych hiszpańskiej marki SESDERMA dla słuchaczek III roku kierunku kosmetologii.

Sesderma to innowacyjne produkty wykorzystujące najnowsze odkrycia dermatologii i genokosmetyki. Firma może poszczycić się 25 -letnim doświadczeniem i obecnością w 60 – u krajach na całym świecie. Na przestrzeni ostatnich lat nie tylko wytwarza niezwykle skuteczne produkty, ale również kreuje trendy i wyznacza kanony w nowoczesnej pielęgnacji skóry zdrowej i problemowej, zyskując uznanie zarówno wśród kobiet, jak i specjalistów

W takcie szkolenia zostały omówione zasady działania wybranych peelingów chemicznych, a także pokazany najnowszy zabieg TRX z użyciem kwasu traneksamowego - to składnik wywodzący się z medycyny, który rozjaśnia przebarwienia różnego pochodzenia, jednocześnie zapobiegając przesuszeniu skóry. Idealnie sprawdza się na co dzień, także wtedy, gdy ryzyko pojawienia się przebarwień jest wysokie. 

Kolejną częścią spotkania były warsztaty, wyłącznie dla studentek ze SKN „EZiS”, na których słuchaczki uczyły się doboru  odpowiednich peelingów w zależności od potrzeb cery klienta wraz z wykorzystaniem dodatków: GLOWING POWDER, RESVERADERM POWDER, ACNE-PRONE SKIN POWDER. Wykonywane były także peelingi medyczne oparte na nanotechnologii.

 


Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK