KontaktAktualnościPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk Medycznych - kierunek ratownictwo medyczne

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Festiwal Noworudzkie Bieguny Kultury w Nowej Rudzie

Noworudzkie Bieguny Kultury to impreza, która zaczyna się na stałe wpisywać w aktywność COR. Byliśmy tam (wraz z przedstawicielami innych kierunków PWSZ w Nysie) w zeszłym roku, kiedy to przedstawiona została pozoracja porodu ulicznego. Podczas tegorocznej edycji zaprezentowaliśmy działania ratownicze podczas wypadku komunikacyjnego z udziałem motocyklisty, który doznał wielu oparzeń w tym górnych dróg oddechowych i nagłego zatrzymania krążenia.

Pokaz cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem publiczności. Cornki postarali się o bardzo wysoki realizm inscenizacji, za co zostali nagrodzeni hucznymi brawami. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mogli w ten sposób promować naszą Uczelnię w Nowej Rudzie.

 

Instytut Zdrowia Publicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK