KontaktI wszytko staje się jasne

Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Pokój wypoczynku dla ON

Z myślą o Państwa potrzebach, w Budynku A na (ul. Chodowieckiego 4), przygotowaliśmy dla Państwa pokój wypoczynku (relaksu), z którego możecie Państwo korzystać (np. w przerwach między zajęciami).

Staraliśmy się aby pokój był w pełni przystosowany, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań Państwa, przede wszystkim pod kątem wyposażenia i rozwiązań, mając na uwadze także wystrój, aby było to miejsce przytulne , kojarzyło się z domem.

W pokoju znajduje się wygodna kanapa, wiec można odpocząć . Dostępny jest kącik socjalny (czajnik, kubki, talerzyki, itp.), gdzie można zaparzyć herbatę, napić się kawy. Jest również barek na kółkach, z myślą o osobach, które są niepełnosprawne ruchowo, aby zapewnić wygodę i komfort w samodzielnej obsłudze.

Miejsce w którym znajduje się pokój, jest tak usytuowane, by było wygodne i bezpieczne. Znajduje się na parterze, na przeciw portierni, a osoba z obsługi portierni, w razie potrzeby – zawsze chętnie pomoże.

Aby skorzystać z pokoju wypoczynku, wystarczy podejść na portiernię, podać imię i nazwisko (portierzy posiadają wykaz osób uprawnionych, który zawiera wyłącznie imię i nazwisko) i otrzymacie Państwo klucz do pomieszczenia.

... a tak prezentuje się miejsce, gdzie serdecznie zapraszamy!         
Biuro Pomocy Materialnej i Obsługi Osób Niepełnosprawnych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK