Biuro Karier

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Zawodowcy z Nysy – Wojciech Konstanty

Wojciech Konstanty, absolwent zarządzania i inżynierii produkcji (2007 r.), Dyrektor Produkcji w firmie Mega Sp. z o.o. w Nysie.

Jak rozwijała się Pana kariera zawodowa po zakończeniu studiów?

Od lipca 2007, zaraz po obronie pracy inżynierskiej, zostałem zatrudniony w firmie MEGA Sp. z o.o. w Nysie* (www.mega-nysa.pl) na stanowisku programisty maszyny CNC.
W grudniu 2008 r. awansowałem na kierownika Wydziału Produkcji Naczep Skrzyniowych. Kolejnym etapem było prowadzenie Wydziału Powłok Antykorozyjnych. W lipcu 2009 r. awansowałem na Z-cę Dyrektora ds. produkcji a następnie w listopadzie 2011 r. zostałem Dyrektorem Produkcji.

Czy wiedza zdobyta podczas studiów w PWSZ w Nysie jest Panu pomocna w obecnej pracy?

Studia na nyskiej uczelni przygotowały mnie w pełni do rozpoczęcia pracy w firmie produkcyjnej oraz do zajmowania odpowiedzialnych stanowisk. Wiedzę zdobytą podczas nauki na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji wykorzystuję cały czas – zarówno wtedy, kiedy stawiałem pierwsze kroki w firmie, jak i obecnie.

Jakie są Pana plany na przyszłość?

Swoją przyszłość wiążę z Nysą i firmą, w której obecnie pracuję. Chciałbym, aby rozwijała się ona coraz prężniej i mam nadzieję, że również przyczynię się do tego.

Jakie są Pana zainteresowania?

Interesuje mnie sport, głównie piłka siatkowa. Jak tylko czas mi na to pozwala, spotykam się ze znajomymi na sali, żeby pograć. To działa bardzo odprężająco.

Dziękujemy Panu za rozmowę i życzymy dalszych sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

  

*Firma MEGA Sp. z o.o. jest wiodącym producentem pojazdów użytkowych (naczepy przyczepy, zabudowy, osie) zatrudniającym ponad 300 osób. Marka MEGA rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce, ale również za granicą, gdzie trafia znaczna część produkowanych przez firmę pojazdów.

 

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2012    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK