Biuro Karier

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

„Rozmowa rekrutacyjna oczami eksperta” 

Chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz poznać kluczowe elementy które decydują o tym że to ty dostaniesz pracę? Nic prostszego. Przyjdź w środę 28.11.2018 na warsztaty które poprowadzi specjalista ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska.

PWSZ w Nysie dołączała do grona najlepszych uczelni w których odbywają się specjalistyczne warsztaty w ramach Santander Univeridades. Już 28 listopada 2018 o godz. 13:00 w sali nr 1A, budynek główny PWSZ  w Nysie, ul. Chodowieckiego 4, odbędą się warsztaty które poprowadzi  Kinga Czyż - specjalista ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska.

W ramach warsztatów „ Rozmowa rekrutacyjna oczami eksperta” dowiedz się:

  • Jak wybrać dla siebie najlepszą ofertę pracy
  • Jak przygotować idealne CV
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Przyjdź i zdobądź wiedzę od praktyka – specjalisty!

 
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK