Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

„Rozmowa rekrutacyjna oczami eksperta” 

Chcesz dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Chcesz poznać kluczowe elementy które decydują o tym że to ty dostaniesz pracę? Nic prostszego. Przyjdź w środę 28.11.2018 na warsztaty które poprowadzi specjalista ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska.

PWSZ w Nysie dołączała do grona najlepszych uczelni w których odbywają się specjalistyczne warsztaty w ramach Santander Univeridades. Już 28 listopada 2018 o godz. 13:00 w sali nr 1A, budynek główny PWSZ  w Nysie, ul. Chodowieckiego 4, odbędą się warsztaty które poprowadzi  Kinga Czyż - specjalista ds. zasobów ludzkich w Santander Bank Polska.

W ramach warsztatów „ Rozmowa rekrutacyjna oczami eksperta” dowiedz się:

  • Jak wybrać dla siebie najlepszą ofertę pracy
  • Jak przygotować idealne CV
  • Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Przyjdź i zdobądź wiedzę od praktyka – specjalisty!

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK