Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

XXXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

PWSZ w Nysie po raz dziewiąty organizatorem wojewódzkiego etapu Olimpiady!

06 kwietnia 2019 r. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie będzie gościć 32 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa opolskiego. Uczniowie wraz z opiekunami przyjadą do Nysy, aby powalczyć o udział w etapie finałowym XXIV Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Olimpiada na poziomie wojewódzkim będzie składała się z dwóch części. Pierwsza to etap pisemny, który potrwa 60 minut. Do drugiego etapu, odbywającego się w formie ustnej, przejdą uczestnicy, którzy zdobędą odpowiednią ilość punktów.  Spośród walczących w drugim etapie uczestników, zostanie wyłonionych 7 laureatów, którzy wezmą udział w  centralnym finale Olimpiady.

Na uczestników tegorocznej edycji wydarzenia w PWSZ w Nysie czekają atrakcyjne nagrody. Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów etapu podstawowego!

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK