Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Architektura ku przyjemności

Zapraszamy do wzięcia udziału w darmowych i praktycznych warsztatach podczas Forum Designu i Architektury D&A. W warsztatach może wziąć udział każdy, kto interesuję się planowaniem przestrzennym i architekturą – studenci kierunków budowlanych, architektonicznych ale także humanistycznych, osoby podejmujące decyzje o kształtowaniu przestrzeni miejskiej, pracownicy biur projektowych. Doświadczenie w projektowaniu nie jest wymagane.

Chęć udziału należy zgłaszać do 28 stycznia 2020. Ilość miejsc w warsztacie jest ograniczona. 

Aby aplikować:

  • wypełnij formularz uczestnictwa
  • napisz krótko, dlaczego chcesz skorzystać z zajęć (max. 100 słów)
  • poleć znajomemu / zaproś znajomego na wydarzenie - Forum Designu i Architektury D&A

Program warsztatów:

I dzień 5 lutego, godz. 15:00 - 17:00
Pierwszego dnia będzie mowa o problemach przestrzeni publicznej i współczesnych miast, a także o tym jak architektura ku przyjemności może na nie odpowiedzieć.

II dzień 6 lutego, godz. 13:45 - 15:45
Zadania grupowe: rozwiązywanie wyzwań projektowych z jakimi mogą mierzyć się osoby zajmujące się planowaniem i projektowaniem przestrzeni publicznych.

 

PROWADZĄCY:

Maciej Frąckowiak

Socjolog, doktor nauk społecznych, badacz miasta i kultury wizualnej. Autor i redaktor tekstów oraz książek naukowych i popularyzatorskich o tej tematyce, m.in. raportu Architektem się bywa, przygotowanego wspólnie z Fundacją Bęc Zmiana na zlecenie BAIPP m.st. Warszawa. Inicjator i kurator działań animujących miejską przestrzeń publiczną, a także debatę na jej temat – obecnie prowadzi m.in. cykl wykładów Socjologia dla architektów (i odwrotnie) w Zodiak Warszawski Pawilon Architektury. Wykładowca School of Form w Poznaniu. 

 

 

 

Atelier Starzak Strebicki

Architekci i urbaniści. Po ukończeniu studiów w Holandii i wieloletniej pracy dla pracowni projektowych w Belgii oraz w Holandii, otworzyliśmy w 2011 roku własną pracownię projektową. Pracujemy nad projektami z dziedziny projektowania mebli, wnętrz, architektury oraz urbanistyki w Polsce, Belgii, Holandii i na terenie Niemiec. W projektowaniu intryguje nas różnorodna skala działań projektowych: począwszy od skali mebla i wnętrz, poprzez projekty domów, budynków użyteczności publicznej aż do skali urbanistyki miasta, ze zwróceniem szczególnej uwagi na funkcje miastotwórcze. Bliska jest nam także architektura tymczasowa i eksperymenty w tkance miejskiej. 

 

 

 

 

 

 

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

https://budma.pl/pl/zwiedzajacy/warsztaty-architektoniczne/formularz-zapisu-na-warsztaty-architektura-ku-przyjemnosci/

WIĘCEJ INFORMACJI

https://www.budma.pl/pl/zwiedzajacy/warsztaty-architektoniczne/architektura-ku-przyjemnosci/

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK