Biuro Karier

Uczelnia Student AIP RCTWiTI
Urzędy Pracy
wup.opole.pl Wojewódzki Urząd Pracy
pup.nysa.pl Urząd Pracy w Nysie
Praca
https://pl.jobsora.com/praca-nysa Wyszukiwarka ofert pracy w wielu branżach
https://www.employear.com/wydarzenia Serwis Employear.com to nie tylko na bieżąco aktualizowany kalendarz targów pracy. Można w nim znaleźć również interesujące poradniki zawodowe tworzone przez profesjonalistów z branży HR.
neuvoo.pl Wyszukiwarka pracy, która indeksuje oferty ze stron pracodawców, biur karier, agencji pracy i innych stron specjalizujących się w publikowaniu oferowanych stanowisk. Ponad 180.000 ofert pracy dostępnych na polskiej stronie i miliony na całym świecie.
kariera.deloitte.pl Deloitte Kariera to portal zawierający setki ofert pracy i praktyk, usługi z zakresu doradztwa biznesowego i podatkowego, konsultingu, zagadnień prawnych czy usług finansowych.
kariera.procter.pl Zrób karierę w fabrykach Procter & Gamble w Polsce. Portal przedstawia oferty pracy firmy, pomaga w aplikacji dokumentów.
pracuj.pl Polski portal internetowy, na którym znajdziesz setki aplikacji w jednym miejscu.
praca.gazeta.pl Kompleksowa oferta w dziedzinie rekrutacji. Oferuje bogatą bazę ogłoszeń oraz artykuły i porady.
hrk.pl Oferty pracy z branży finansowej, ICT, logistyki czy inżynierii.
jobs.pl Oferty pracy w Polsce i za granicą, staże, praktyki w jednym miejscu.
www.praca.pl Tysiące aktualnych ofert pracy każdego dnia.
jobrapido.pl Portal, gdzie znajdziesz setki ofert pracy podzielonych według kategorii lub miejscowości.
eures.praca.gov.pl Sieć europejskich ofert pracy.
najlepszapraca.pl Katalog bezpłatnych ogłoszeń o pracę dla wszystkich poszukujących zatrudnienia.
preply.com/pl Zaawansowana platforma do umieszczania ofert korepetycji lub znalezienia indywidualnego korepetytora w Twoim mieście lub przez Skype
next-jobs24.com Serwis Pracy w przejrzysty sposób skupiający oferty pracy i trwające procesy rekrutacji online
Kariera
ogloszenia.ngo.pl Największy portal zajmujący się tematyką społeczeństwa obywatelskiego. Znajdziemy na nim bieżące informacje na temat tego co dzieje się w III sektorze, inicjuje dyskusje na ważne tematy czy promuje ciekawe wydarzenia. Udziela pomocy w zakresie zarządzania organizacją, prawa, księgowości czy zdobywania funduszy. Dostarcza informacje na temat kondycji społeczeństwa obywatelskiego w Polsce.
interviewme.pl Oferuje profesjonalne szablony CV czy listu motywacyjnego. Na blogu natomiast znajdziesz setki porad jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak napisać skuteczne CV i przede wszystkim jak zmotywować się do rozwoju swojej ścieżki zawodowej.
Firmy z branży medycznej oferujące pracę dla studentów i absolwentów
mb-s.eu Niemiecka agencja zatrudnienia, która pomaga znaleźć pracę w branży medycznej, m.in. jako pielęgniarka czy opiekun osób starszych
beta-aktiv.de Niemiecka agencja, która rekrutuje pracowników do zatrudnienia w Niemczech.
diwa-personalservice.pl Portal zajmujący się świadczeniem usług personalnych, która dysponuje zwartą siecią oddziałów na terenie Niemiec, Austrii i Polski.
www.eena.pl Agencja zatrudnienia, która zajmuje się pośrednictwem pracy za granicą.
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK