KontaktyAkademik, stypendia, zapomogiWsparcie studentów niepełnosprawnychE-DziekanatDziekanatyPlatforma edukacyjnanKlasa

Samorząd Studencki

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Bazy medyczne w dostępie testowym

Zapraszamy do korzystania z zasobów wiedzy w segmencie medycznym wydawcy McGrawHill, na platformie AccessEmergencyMedicine.

AccessEmergency Medicine pomaga zaspokoić zapotrzebowanie na dostęp do wiedzy z zakresu medycyny ratunkowej. Gromadząc wszystko w jednym miejscu i regularnie aktualizując zapewnia stały dostęp do szerokiego spektrum przypadków napotkanych w oddziale ratunkowym. Od nagłych przypadków neurologicznych i pediatrycznych po zatrucie i traumę. Specjalnie zaprojektowana i zoptymalizowana platforma pozwala na dostęp do zgromadzonych w niej treści na dowolnym urządzeniu.

AccessEmergency Medicine zapewnia wyjątkowe korzyści, które gwarantują niezbędne wsparcie w edukacji i praktyce klinicznej. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać między innymi z:

  • wiodących podręczników medycyny ratunkowej - solidny zbiór najbardziej aktualnych tekstów medycyny ratunkowej i referencji pediatrycznych.
  • filmów instruktażowych - najbardziej kompletny zbiór szczegółowych informacji o medycynie ratunkowej i filmów wideo z procedurami pediatrycznymi,
  • interaktywnej samooceny - ponad 3000 pytań do dyskusji, które mają pomóc rezydentom, pracownikom, lekarzom i pediatrom w przygotowywaniu się do egzaminów.
  • zintegrowanej bazy danych leków – umożliwiającej szybkie sprawdzenie dawkowania czy wskazanie działań niepożądanych,
  • edukacji dla pacjentów – w postaci materiałów informacyjnych zapewniających kompleksowe i wiarygodne informacje dotyczące opieki.

Zasoby są dostępne na platformie:

https://accessemergencymedicine.mhmedical.com

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.

 

Biblioteka zaprasza do zapoznania się z obszernymi zasobami wiedzy wydawcy McGrawHill w segmencie medycznym, z platformą Access Neurology.

 

Access Neurology oferuje nowe podejście do neurologii, badań i programów nauczania - wszystko w jednym miejscu. Aktualizowany regularnie ten wszechstronny zasób neurologii online obejmuje całe spektrum neurologii od podstaw do specjalistycznych treści - zoptymalizowany do oglądania na dowolnym urządzeniu. Autorytatywna, zaufana i kompleksowa, kolekcja na platformie to wiodącą w dziedzinie strona internetowa ceniona i prowadzona przez radę doradzczą, którą stanowią wybitni lekarze-wykładowcy Allan H. Ropper, MD, Martin A. Samuels, MD Joshua P. Klein, MD, PhD. i Dr. Tracey Milligan, MD. AccessNeurology może pomóc uczniom osiągnąć wykształcenie; pomagać rezydentom we wzmacnianiu ich umiejętności dzięki natychmiastowemu dostępowi do filmów proceduralnych, samokontroli i wiodących podręczników do neurologii, które tworzą solidną podstawę do nauki. Umożliwiają praktykującym neurologom wzmocnienie ich wiedzy medycznej do ponownej certyfikacji.

Dlaczego AccessNeurology jest wyjątkowa? AccessNeurology zapewnia wyjątkowe korzyści, które zapewniają niezbędne wsparcie w edukacji i certyfikacji / ponownej certyfikacji w neurologii - dzięki tym ekskluzywnym funkcjom interaktywnym:

  • błyskawicznie połączenie się z ciągle rosnącą biblioteką zaktualizowanych referencji dotyczących neurologii,
  • rozbudowana multimedialna biblioteka filmów na temat badań neurologicznych i monitorowania EEG.

Zasoby są dostępne na platformie:

https://neurology.mhmedical.com/

Dostęp testowy jest aktywny do 22.11.2018 r.

 

Zapraszamy do korzystania!

Baza jest dostępna ze wszystkich komputerów na terenie całej Uczelni oraz w dostępie zdalnym poprzez serwer Proxy!!!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2018   
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK