KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

III obóz zimowy trenerów personalnych czyli studentów psychofizycznego kształtowania człowieka, Szklarska Poręba 2019 

W dniach 18-23 marca br. odbył się nieobowiązkowy, współfinansowany przez Uczelnię obóz zimowy skierowany głównie do studentów specjalności trener osobisty studiujących na unikatowym w skali kraju kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Podczas obozu studenci szkolili się i doskonalili umiejętności z zakresu narciarstwa zjazdowego, snowboardu oraz narciarstwa biegowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Szusowali po trasach Szrenicy natomiast narciarstwo biegowe uprawiali w Dolinie Jakuszyckiej. Ponadto wędrowali szlakami Narodowego Parku Karkonoskiego. W sumie przemierzyli z nartami i deskami na nogach kilkadziesiąt kilometrów tras idealnie przygotowanych do jazdy i tyle samo bez sprzętu urządzając piesze wędrówki. Zakończeniem obozu była odnowa biologiczna W Termach Cieplickich i biesiada przy ognisku.

Organizatorami i opiekunami byli mgr Ewa Szura oraz mgr Marcin Dykta. 

Był to bardzo aktywny i miło spędzony czas w nieprawdopodobnie idealnych warunkach pogodowych. W Dolinie Jakuszyckiej miejscami było ok. 2 metry śniegu. 

Kolejny IV obóz zaplanowano w dniach 16-21 marca 2020. Już dzisiaj zapraszamy na kolejna edycję przyszłych trenerów personalnych, studentów innych kierunków oraz wykładowców.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK