KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

III obóz zimowy trenerów personalnych czyli studentów psychofizycznego kształtowania człowieka, Szklarska Poręba 2019 

W dniach 18-23 marca br. odbył się nieobowiązkowy, współfinansowany przez Uczelnię obóz zimowy skierowany głównie do studentów specjalności trener osobisty studiujących na unikatowym w skali kraju kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Podczas obozu studenci szkolili się i doskonalili umiejętności z zakresu narciarstwa zjazdowego, snowboardu oraz narciarstwa biegowego pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Szusowali po trasach Szrenicy natomiast narciarstwo biegowe uprawiali w Dolinie Jakuszyckiej. Ponadto wędrowali szlakami Narodowego Parku Karkonoskiego. W sumie przemierzyli z nartami i deskami na nogach kilkadziesiąt kilometrów tras idealnie przygotowanych do jazdy i tyle samo bez sprzętu urządzając piesze wędrówki. Zakończeniem obozu była odnowa biologiczna W Termach Cieplickich i biesiada przy ognisku.

Organizatorami i opiekunami byli mgr Ewa Szura oraz mgr Marcin Dykta. 

Był to bardzo aktywny i miło spędzony czas w nieprawdopodobnie idealnych warunkach pogodowych. W Dolinie Jakuszyckiej miejscami było ok. 2 metry śniegu. 

Kolejny IV obóz zaplanowano w dniach 16-21 marca 2020. Już dzisiaj zapraszamy na kolejna edycję przyszłych trenerów personalnych, studentów innych kierunków oraz wykładowców.

 
Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK