KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Debiut Patryka w zawodach kulturystycznych Słodkiewicz Classic, Poznań 2019

W dniach 27-28 kwietnia br. student psychofizycznego kształtowania człowieka Patryk Hajduk wziął udział w pierwszych w życiu zawodach kulturystycznych. Jak sam twierdzi było to dla niego bardzo duże wyzwanie, które okazało się strzałem w dziesiątkę i zaowocowało kolejnym, sporym bagażem doświadczenia. Patryk nie wrócił z pustymi rękami. Otrzymał statuetkę za zajęcie wysokiej, jak na pierwszy występ, lokaty.

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do celu i sukcesu!!!

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK