KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

 

Kolejne medale dla PWSZ w Nysie wywalczyli studenci biorący udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych, które w tym roku odbyły się w Supraślu. Studentki wywalczyły drugie miejsce wśród zawodników z wyższych szkół zawodowych. Natomiast student pierwszego roku psychofizycznego kształtowania człowieka Mateusz Łabys zdobył brązowy medal w pięknej, sportowej rywalizacji. Zarówno studentkom jak i naszemu przyszłemu trenerowi personalnemu Mateuszowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Panu mgr Adamowi Wronie dziękujemy za organizację wyjazdu i opiekę nad studentami.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK