KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

 

Aleksandra Bielan studiuje w Portugalii i dzieli się swoim wielkim sercem z innymi.

Choć tęskni za uczelnią w Nysie jest szczęśliwa, że mogła wyjechać i poznać portugalski Uniwersytet w Algarve. Poza zajęciami wynikającymi z programu studiów Ola zwiedza, szlifuje język, nawiązuje nowe znajomości i udziela się na rzecz uczelni. Prowadzi systematycznie zajęcia fitness doskonaląc swoje umiejętności wprawiając przy tym w ruch chętnych studentów i przypadkowych przechodniów. Pokazuje tez, że ma dobre serce, którym ostatnio podzieliła się z osobami niepełnosprawnymi biorąc dobrowolny udział w evencie dla osób z niepełnosprawnością.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK