KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

I Amatorski Puchar Siłaczy Nysa 2019

Przyszli trenerzy osobiści PWSZ w Nysie rywalizowali podczas I Amatorskiego Pucharu Siłaczy na Stadionie Miejskim w Nysie. Zawody w siłowaniu się na rękę prowadził Łukasz Kabelis - Szostakowski, wykładowca na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka, a sędziował Mariusz Grochowski wielokrotny Mistrz Polski i Wicemistrz Europy w siłowaniu na rękę.

Podczas zawodów siłaczy - strongman w ramach I Amatorskiego Pucharu Siłaczy studenci mieli do wykonania: spacer farmera z walizkami 2x60 kg, wyciskanie szkockiej belki, przerzucanie opony, spacer buszmena. Sędzią zawodów był Michał Tichanów, wielokrotny multimedalista Mistrzostw Polski Strongman do 90kg. Organizator Instytut Nauk o Zdrowiu kierunek PWSZ w Nysie - psychofizyczne kształtowanie człowieka.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej- kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK