KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Jannie Lindeque szkolił przyszłych trenerów osobistych z zakresu deepWORK®

Grupa trenerów osobistych kształcących się na kierunku psychofizyczne kształtowanie człowieka, dzięki programowi PO WER 3,5 (rozwój praktycznych kompetencji i kwalifikacji studentów PWSZ w Nysie dostosowanych do potrzeb rynkowych), miała możliwość wziąć udział w szkoleniu deepWork basic, które odbyło się w Bielsku Białej w dniach 8 i 9 czerwca br. Szkolenie poprowadził wybitny szkoleniowiec Jannie Lindeque- reprezentujący Międzynarodowy Instytut “Fitness & Health” Nauk Stosowanych (IFHIAS), który jest wyłącznym partnerem sprzedaży i marketingu na rynku międzynarodowym programu Roberta Steinbachera deepWORK®.Instytut specjalizuje się w dziedzinie badań i nauczania w szkoleniu grup w branży fitness i stale rozszerza swoją ofertę na potrzeby fitness Klubów i trenerów osobistych. 

deepWORK® łączy w sobie program bodyART® i IRON SYSTEM®. To atletyczny, prosty, męczący, niepowtarzalny i wyróżniający się na tle innych treningów, funkcjonalny trening grupowy stworzony przez Roberta Steinbachera, w którym nie wykorzystuje się sprzętu.

W deepWORK® sekwencje ruchu są skomponowane w taki sposób, aby uzyskać zawsze połączenie między napięciem i relaksacją w połączeniu z ćwiczeniami oddechowych. Fazy szkolenia deepWORK® są skonstruowane zgodnie według pięciu elementów: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody. Te z kolei są oparte na różnych źródłach energii. Po zajęciach deepWORK®, energia uczestnika jest całkowicie wyczerpana. Techniki te są również stosowane w terapii medytacyjnej, w tzw medytacjach dynamicznych, które są zakorzenione głównie na Dalekim Wschodzie, a które są wykorzystywane przede wszystkim przez ludzi cierpiących na raka lub depresje oraz dolegliwości psychosomatyczne.

Wszystko o szkoleniu deepWORK® :

  • deepWORK® pozwala sięgnac do Naszego ducha, wnętrza i skonfrontować swoje granice, bez uszczerbku zdrowotnego.
  • ćwiczenia deepWORK® są skonstruowane wg konkretnej i silnej wiedzy teoretycznej, która uświadamia uczestnika w doborze ruchów.
  • ruchy deepWORK® są zaprojektowane w taki sposób, iż zawsze mamy związek pomiędzy napięciem i rozluźnieniem, w połączeniu z
    ćwiczeniami oddechowymi.
  • deepWORK® – uczestnik trenuje we własnym tempie, z własnym rytmem swojego ciała
 

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK