KontaktWydarzeniaPrezentacja kierunkuPracownicyPlany zajęć

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
kierunek - psychofizyczne kształtowanie człowieka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Ola, Ada i Vincent pożegnali Uniwersytet w Portugalii 

Studenci psychofizycznego kształtowania człowieka o specjalności trener osobisty dzięki programowi ERASMUS spędzili letni semestr w Portugalii studiując na Uniwersytecie w Algarve. Uczęszczali na zajęcia m.in. z technologii żywienia, psychologii, sportów wodnych, kinezjologii. Zdobyli nową wiedzę, umiejętności i kompetencje niezbędne w pracy trenera osobistego. Nawiązali nowe znajomości, przyjaźnie. Zwiedzili kraj i podszlifowali język angielski. Jak twierdzą była to świetna przygoda, do której namawiają wszystkich studentów.

„Dziękuję serdecznie PWSZ w Nysie za możliwość wyjazdu do Portugalii! Oczekiwałem, że będzie to wspaniałe przeżycie, ale nie spodziewałem się że aż tak. Na uczelni miałem bardzo ciekawe przedmioty teoretyczne związane z eventami, niepowtarzalne wodne sporty. Dzięki temu zdobyłem dużą wiedzę i umiejętności. Poznałem portugalską kulturę. Bardzo się cieszę na kontynuację studiów w Nysie, ale muszę przyznać, że to była naprawdę fajna zmiana zwykłej codzienności na wartościowe doświadczenia! Przez to, że prawie nie zdążyłem na lot do Polski, uniknąłem smutnego pożegnania z krajem. Jeszcze raz wielkie Dziękuję PWSZ w NYSIE za możliwość studiowania poza granicami kraju! Pozdrawiam wszystkich Peter Vincent.”

Chcesz zostać trenerem osobistym albo trenerem przygotowania motorycznego? ZAPRASZAMY!

Dowiedz się więcej:

 


Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek Psychofizyczne kształtowanie człowieka © 2018   kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK