Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

7 Międzynarodowy Tydzień Szkoleniowy
dla pracowników Zagranicznych Uczelni Partnerskich oraz pracowników PWSZ w Nysie

Biuro Współpracy Międzynarodowej PWSZ w Nysie serdecznie zaprasza do udziału w Międzynarodowym Tygodniu Szkoleniowym dla pracowników Zagranicznych Uczelni Partnerskich oraz pracowników PWSZ w Nysie, który zorganizowany zostanie w terminie 13-17.05.2019r.

Temat wiodący: "Innovative approaches to international education"

Więcej informacji: "Innovative approaches to international education"

Wstępny program- Official programme

Formularz zgłoszenia – ISTW NYSA 2019 Application Form

 

Zależy nam zwłaszcza na obecności reprezentanta każdego kierunku podczas całego wydarzenia, a zwłaszcza w dniach 13-16.05.2019r. Prosimy również o umożliwienie spotkania uczestników którzy wyrażą taką chęć w Instytutach w celu przeprowadzenia rozmów o dalszej współpracy.

Organizowane szkolenie jest znakomitą okazją do podniesienia kompetencji językowych, kulturowych i cyfrowych o nawiązaniu nowych cennych kontaktów nie wspominając. Zapraszamy do zgłoszenia w BWM!

Oferta dotyczy również kadry administracyjnej.

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK