Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Podpisanie umowy z Institut Teknologi Sepuluh Nopember, Surabaya w Indonezji

W dniu 16.05.2019 roku JM Rektor dr inż. Przemysław Malinowski, prof. PWSZ w Nysie podpisał porozumienie o współpracy z Institut Teknologi Sepuluh Nopember, Surabaya w Indonezji . Zakłada ono między innymi wymianę studentów i pracowników, informacji naukowej i materiałów dydaktycznych, organizacji wspólnych przedsięwzięć, projektów edukacyjnych, konferencji  i warsztatów studenckich.

Institut Teknologi Sepuluh Nopember z Surabaya w Indonezji reprezentowała Pani  dr Maria Anityasari – Kierownik tamtejszego Biura Współpracy Międzynarodowej. Podczas pobytu w PWSZ w Nysie Pani dr M. Anityasari uczestniczyła w International Staff Training Week, gdzie poprowadziła jedną z sesji pn.“Getting rich learning experience in Indonesia - what ITS offers”, dodatkowo przpeorwadziła wykłady otwarte dla studentów zarzadzania i inżynierii produkcji oraz architektury na temat „Smart City”, jak również uczestniczyła w spotkaniu z uczniami w Diecezjalnej Szkole Podstawowej  oraz w Przedszkolu nr 10.

Institut Teknologi Sepuluh Nopember to indonezyjski publiczny uniwersytet technologiczny położony w Surabaya (wschodnia część wyspy Jawa), w którym duży naciski kładzie się na naukowy, inżynieryjny i zawodowy system edukacji. Zbieżność kierunków kształcenia uczelni z Indonezji to bardzo dobre podstawy do przyszłej udanej współpracy z PWSZ w Nysie.

 Strona Institut Teknologi Sepuluh Nopember: https://www.its.ac.id/

 

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK