Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja

Podpisanie umowy z Institut Teknologi Sepuluh Nopember, Surabaya w Indonezji

W dniu 16.05.2019 roku JM Rektor dr inż. Przemysław Malinowski, prof. PWSZ w Nysie podpisał porozumienie o współpracy z Institut Teknologi Sepuluh Nopember, Surabaya w Indonezji . Zakłada ono między innymi wymianę studentów i pracowników, informacji naukowej i materiałów dydaktycznych, organizacji wspólnych przedsięwzięć, projektów edukacyjnych, konferencji  i warsztatów studenckich.

Institut Teknologi Sepuluh Nopember z Surabaya w Indonezji reprezentowała Pani  dr Maria Anityasari – Kierownik tamtejszego Biura Współpracy Międzynarodowej. Podczas pobytu w PWSZ w Nysie Pani dr M. Anityasari uczestniczyła w International Staff Training Week, gdzie poprowadziła jedną z sesji pn.“Getting rich learning experience in Indonesia - what ITS offers”, dodatkowo przpeorwadziła wykłady otwarte dla studentów zarzadzania i inżynierii produkcji oraz architektury na temat „Smart City”, jak również uczestniczyła w spotkaniu z uczniami w Diecezjalnej Szkole Podstawowej  oraz w Przedszkolu nr 10.

Institut Teknologi Sepuluh Nopember to indonezyjski publiczny uniwersytet technologiczny położony w Surabaya (wschodnia część wyspy Jawa), w którym duży naciski kładzie się na naukowy, inżynieryjny i zawodowy system edukacji. Zbieżność kierunków kształcenia uczelni z Indonezji to bardzo dobre podstawy do przyszłej udanej współpracy z PWSZ w Nysie.

 Strona Institut Teknologi Sepuluh Nopember: https://www.its.ac.id/

 

Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK