Biuro Współpracy Międzynarodowej

Uczelnia Student Uczelnie
partnerskie
Rekrutacja
Untitled Document
INSTYTUTY Koordynator ds. współpracy
z zagranicą
Biuro Współpracy Międzynarodowej
tel. +48 77 4090856, bwm@pwsz.nysa.pl
Uczelniany Koordynator
mgr Anna Opałka
bwm@pwsz.nysa.pl
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego
- kierunek bezpieczeństwo wewnętrznedr Grzegorz Chmielewski
grzegorz.chmielewski@pwsz.nysa.pl
Instytut Finansów 
- kierunek finanse i rachunkowośćdr Joanna Szczepańska
joanna.szczepanska@pwsz.nysa.pl
Instytut Jazzu
- kierunek jazz i muzyka estradowamgr Mariusz Drożdżal
mariusz.drozdzal@pwsz.nysa.pl
Instytut Nauk Medycznych 
- kierunek pielęgniarstwo mgr Dariusz Klonowski
dariusz.klonowski@pwsz.nysa.pl
- kierunek ratownictwo medycznedr. n. med. Dariusz Sokołowski
dariusz.sokolowski@pwsz.nysa.pl
Instytut Nauk o Zdrowiu 
- kierunek dietetykadr Jagoda Rydelek
jagoda.rydelek@pwsz.nysa.pl
- kierunek kosmetologiadr n. farm. Magdalena Rogóż
magdalena.rogoz@pwsz.nysa.pl
- kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka mgr Ewa Szura
ewa.szura@pwsz.nysa.pl
Instytut Nauk Technicznych
- kierunek architekturadr inż. arch. Agata Pięt
agata.piet@pwsz.nysa.pl
- kierunek informatykadr inż. Damian Raczyński
damian.raczynski@pwsz.nysa.pl
- kierunek zarządzanie i inżynieria produkcjidr inż. Piotr Chwastyk
piotr.chwastyk@pwsz.nysa.pl
Instytut Neofilologii 
- specjalność filologia angielskadr Agnieszka Kaczmarek
agnieszka.kaczmarek@pwsz.nysa.pl
- specjalność filologia germańska dr Monika Witt
monika.witt@pwsz.nysa.pl
- specjalność język biznesu angielski dr Iwona Sikora
iwona.sikora@pwsz.nysa.pl
Biuro Współpracy Międzynarodowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK