KontaktAktualnościPrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek dietetyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Instytut Nauk o Zdrowiu współorganizował konferencję naukową 

IX Konferencja pn. „Żywienie, zdrowie i choroby” organizowana przez Zakład Dietetyki Katedry Gastroenterologii i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz Instytut Nauk o Zdrowiu PWSZ w Nysie odbyła się 24 listopada 2018 r. we Wrocławiu. Patronatem merytorycznym objęły konferencję: Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, Dolnośląski Oddział Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii oraz Konsultant Wojewódzki ds. Gastroenterologii. Konferencja składała się z trzech sesji naukowych, których moderatorami były: prof. dr hab. n. med. Elżbieta Poniewierka, dr Marzena Zołoteńka-Synowiec i dr Ewa Malczyk. Ponadto dr Marzena Zołoteńka-Synowiec i dr Jagoda Rydelek wygłosiły referaty pt. Wpływ substancji dodawanych do żywności na organizm oraz Wielkość porcji w aspekcie zasad racjonalnego odżywiania. W konferencji uczestniczyły również: dr Marta Misiarz oraz mgr Ewa Szura, które były członkiniami Komitetu Naukowego Konferencji. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród studentów i absolwentów INZ. Było okazją do wymiany poglądów i doświadczeń naukowców w dziedzinie nauk o zdrowiu.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wykładowców, studentów, absolwentów PWSZ w Nysie oraz wszystkich zainteresowanych żywieniem w zdrowiu i chorobie do Wrocławia na jubileuszową, X Konferencję „Żywienie, zdrowie i choroby”. 

Galeria zdjęć: https://sympozja.eu/gallery/30,2018-zzich-konferencja-dietetyczna-we-wroclawiu

Więcej: https://zywienie.com.pl/podsumowanie-2018/

 

  
Instytut Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK