KontaktAktualnościPrezentacja InstytutuPracownicyPlany zajęć

Instytut Nauk o Zdrowiu - kierunek dietetyka

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Wizyta studyjna w Zakładach Produkcyjnych USTRONIANKA w Białej

Woda to fundament zdrowego stylu życia, pomaga myśleć o zdrowiu i dbać o nie na co dzień.

W dniu 30.05.2019r. studenci dietetyki wraz z dr E. Malczyk i dr M. Misiarz odwiedzili Zakład Produkcyjny USTRONIANKA w Białej. Dzięki uprzejmości Pani Ewy Wacławik- głównego technologa Ustronianki, studenci mieli okazję zapoznać się z funkcjonowaniem jednego z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych zakładów rozlewniczych w Polsce. Posiadający sześć linii produkcyjnych, rozbudowane laboratoria oraz powierzchnie magazynowe pozwalające na produkcję napojów w najnowszych dostępnych technologiach i standardach produkcyjnych.

Na zakończenie wizyty studenci mieli możliwość degustacji wód i napojów z oferty produktów USTRONIANKA, w tym napoju na bazie naturalnej wody mineralnej z 20% zawartością soku, który dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii aseptycznej, nie zawierał konserwantów i sztucznych barwników. 

Koordynator PO WER 3.5
dr Marta Misiarz

 

  
Instytut Nauk o Zdrowiu Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    kontakt z webmasterem:
Instytut Bezpieczeństwa Wewnętrznego - bezpieczeństwo systemów informatycznych, bezpieczeństwo ekonomiczne, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie systemami bezpieczeństwa, Instytut Nauk o Zdrowiu: dietetyka kliniczna, dietetyka administracyjna, dietetyka sportowa, kosmetologia specjalistyczna, chemia i technologia kosmetyków, kształtowanie człowieka - trener osobisty, rekreacja psychoruchowa, Instytut Nauk Technicznych: architektura - architektura i urbanistyka, konserwacja i ochrona zabytków, architektura światła, informatyka - gry komputerowe i multimedia, systemy internetowe, systemy i sieci komputerowe, bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych, zarządzanie - automatyzacja produkcji i systemy mechatroniczne, zarządzanie produkcją, inżynieria jakości, zarządzanie innowacjami i projektami,, Instytut Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Instytut Finansów - rachunkowość i kontrola finansowa, finanse przedsiębiorstw, Instytut Jazzu - jazz i muzyka estradowa, realizacja dźwięku, edukacja artystyczna w jazzie i muzyce estradowej, Instytut Pielęgniarstwa - pielęgniarstwo (licencjackie), pielęgniarstwo pomostowe (A, B, C, D), pielęgniarstwo magisterskie, Instytut Ratownictwa Medycznego - ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK