KontaktWydarzeniaPracownicyPrezentacja WydziałuDorobek WydziałuPlany zajęć

Wydział Nauk Ekonomicznych
- kierunek finanse i rachunkowość

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Zasady wyboru specjalności

Student kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ ma do wyboru następujące specjalności

  • rachunkowość i kontrola finansowa,
  • finanse przedsiębiorstw,

Specjalność RACHUNKOWOŚĆ I KONTROLA FINANSOWA pozwala studentowi przyswoić wiedzę z zakresu finansów, rachunkowości połączoną z zastosowaniem technik informatycznych. Studia te kierowane są przede wszystkim do osób, które swoją przyszłość wiążą przede wszystkim z pracą w zakresie rachunkowości i audytu.
W przypadku specjalności FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW student pozyskuje wiedzę z dziedzin ekonomii, prawa, zarządzania i finansów. Jest ona kierowana przede wszystkim do osób, które mają zamiar prowadzić własnego przedsiębiorstwa lub pracy w podobnym przedsiębiorstwie w regionie.


Wydział Nauk Ekonomicznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK