Szanowni Państwo,
niezmiernie miło nam gościć Państwa na stronie poświęconej Nyskiemu Festiwalowi Nauki, który powstał i jest realizowany w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie.

W tym roku już po raz szósty będziemy popularyzować osiągnięcia nauki szczególnie wśród uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także lokalnego środowiska. Festiwal to wydarzenie popularnonaukowe, które na stałe wpisało się w kalendarz regionu nyskiego, a także istnieje na forum międzynarodowy poprzez aktywne członkowstwo w EUSCEA (European Science Events Association) z siedzibą w Wiedniu. Do udziału w festiwalu zaprosiliśmy także podmioty pozauczelniane, które włączyły się do kreatywnego współtworzenia festiwalu i rozbudowały w ten sposób program NFN sprawiając, że stał się on prawdziwym świętem nauki w regionie. Zapraszamy do zapoznana się z programem VI Nyskiego Festiwalu Nauki oraz do uczestniczenia w tym wydarzeniu.


dr inż. Tomasz Malczyk

StartGaleriaO festiwalu w NysieKomitet organizacyjnyProgram NFNPoprzednie festiwaleWspółfinansowaniePatronatyKonferencja festiwalowa