Kontrast:

Wizyta Profesora Mahdy’ego Elhusseiny’ego z USA

W ramach współpracy z Kalifornijskim Uniwersytetem Stanowym w Bakersfield (CSUB), PWSZ w Nysie gościła Profesora Mahdy’ego Elhusseiny’ego z USA. Podczas wizyty w Nysie Profesor Elhusseiny wygłosił serię wykładów dotyczących finansów korporacyjnych.

Poza zajęciami dydaktycznymi Profesor Elhusseiny wziął udział w szeregu spotkań z Władzami PWSZ w Nysie, jak i z pracownikami Biura Współpracy Międzynarodowej, Wydziału Jazzu, Wydziału Nauk Ekonomicznych oraz Neofilologii.

Ważnym elementem programu było też wręczenie studentom trzeciego roku filologii angielskiej dyplomów uznania za udział w projekcie czytelniczym International Book Club, realizowanym przez nyskich studentów wraz z Kalifornijskim Uniwersytetem Stanowym w Bakersfield. Dotychczas w projekcie uczestniczyli również studenci z Meksyku, Gwatemali, Argentyny, Słowacji oraz Czech.

W latach 2014, 2015 i 2016, Profesor Elhusseiny pełnił urząd Prorektora ds. Studenckich. Został również nagrodzony Millie Ablin Excellence in Teaching Award za rok 2017-2018.

Pragniemy serdecznie podziękować Profesorowi Mahdy’emu Elhusseiny’emu za wkład wniesiony w edukację polskich studentów w Nysie.

 06 czerwca 2022 r.

 dr Agnieszka Kaczmarek
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2021. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik