Zakończenie roku akademickiego w UTW Nysa

12 czerwca Uniwersytet Trzeciego Wieku im. J. Kozarzewskiego w Nysie zakończył rok akademicki 2016/2017.

Uczelnię podczas uroczystości reprezentowali Pan doc. dr Tomasz Drewniak, Prorektor ds. nauki i rozwoju oraz Pan dr inż. Piotr Bernat, Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z UTW. Wśród zaproszonych gości byli Pan Janusz Sanocki poseł na Sejm oraz Pan Kordian Kolbiarz Burmistrz Nysy, a także dyrektorzy współpracujących placówek oraz dyrektorzy szkół. W uroczystości udział wzięli wykładowcy, sympatycy i słuchacze UTW w Nysie.

Pani Michalina Danuta Podgórni, Prezes UTW Nysa podziękowała za współpracę osobom i instytucjom, podkreślając rolę PWSZ w Nysie w życiu Uniwersytetu, a także zachęcała do udziału w I Kongresie UTW Opolszczyzny, którego owocami mają być: wzmocnienie środowiskowe UTW, upowszechnienie idei kształcenia ustawicznego oraz rozwój UTW i zacieśnianie współpracy. Pani Ewa Morel, Wiceprezes UTW Nysa przedstawiła działalność UTW w mijającym roku.

Pan doc. dr Tomasz Drewniak w imieniu władz Uczelni podziękował słuchaczom UTW za poświęcenie oraz pracę, gratulując jednocześnie sukcesów.

Uroczystość uświetnił występ nauczycieli i uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Nysie. Były też podziękowania dla Pani Prezes za jej zaangażowanie i codzienną pracę na rzecz UTW.

Przed nami I Kongres Uniwersytetów Trzeciego Wieku Opolszczyzny, który odbędzie się w dniach 22-24.06.2017 r. w Nysie.

Zdjęcia: Urząd Miejski w Nysie oraz PWSZ w Nysie

dr inż. Piotr Bernat
Koordynator ds. współpracy z otoczeniem społecznym
PWSZ w Nysie
REKRUTACJA na studia:  77 4474849
Budynek A, ul. Chodowieckiego 4, sala 210

www.rekrutacja.pwsz.nysa.pl
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie © 2019. Kontakt z webmasterem, napisz do: Adam Dudek , Łukasz Wąsik