KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja WydziałuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
- kierunek kosmetologia
studia licencjackie i magisterskie (po uzyskaniu uprawnień)

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

International week

W dniu wczorajszym, w ramach wydarzenia International week odbywającego się na naszej Uczelni, kierunek kosmetologii PWSZ w Nysie miał przyjemność gościć Panią Gunite Vjatere - wykładowcę z Uczelni SKK Ryga, partnerskiej uczelni z Łotwy.

Pani Gunite Vjatere uczestniczyła w zajęciach z przedmiotu fizjoterapia i masaż, w ramach których zapoznała studentki II roku kosmetologii z "Bursztynowym masażem”. W trakcie wykładu studentki dowiedziały się o wpływie ,,bursztynu” na skórę i na organizm, a następnie uczyły się wykonywać bursztynowy masaż.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Gunite Vjatere za wspaniałe zajęcia, nowe doświadczenia i chęć podzielenia się z nami swoją wiedzą i umiejętnościami. Liczymy na dalszą współpracę między naszymi uczelniami.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK