Kontrast:

KontaktAktualności / WydarzeniaPrezentacja WydziałuKwalifikacje absolwentaPracownicy

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej
- kierunek kosmetologia

Uczelnia Student Miasto Rekrutacja

Szkolenie z masażu Kobido dla nauczycieli kierunku kosmetologia

W dniach 16-17 grudnia 2021r, w ramach projektu: "Rozwój praktycznych kompetencji i kwalifikacji studentów oraz kadry PWSZ w Nysie wraz z dostosowaniem ich do potrzeb rynkowych (numer projektu: WND-POWR.03.05.00-00-Z002/17-02)", grupa pięciu wykładowców kierunku kosmetologia, na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej wzięła udział, w "Szkoleniu z masażu Kobido".

Celem szkolenia było nabycie teoretycznych wiadomości i praktycznych umiejętności z tematyki masażu Kobido, a także poprawnego doboru indywidualnych technik dla uzyskania efektów masażu.

Szkolenie obejmowało tematykę z zakresu: wiedzy teoretycznej na temat technik masażu, wskazań i przeciwwskazań do danej techniki masażu, działania poszczególnych etapów masażu, masażu tkanek głębokich w oparciu o techniki liftingujące, drenujące i relaksujące, akupresury – nauka potrzebnych elementów tej terapii w masażu Kobido.

Szkoleniowiec przedstawił zagadnienia dotyczące kwalifikacji klienta do ww. zabiegów, podał reguły obowiązujące podczas masaż. Omówił, zaprezentował i następnie nauczy kursantów masażu Kobido. W trakcie szkolenia praca odbywała się na modelach.

Bardzo dziękujemy Pani Szkoleniowiec za przekazanie cennych wskazówek podczas szkolenia.

Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej - kierunek kosmetologia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK