Kontrast:

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków
PWSZ w Nysie

Badania Edukacja Usługi Partnerzy

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa (AHK Polska) organizuje w dniach 09-10.12.2020 na zlecenie Federalnego Ministerstwa Gospodarki i Energii (BMWi) konferencję online pt. „Renowacja i konserwacja zabytków – spotkanie z przedstawicielami branży w Niemczech".

Podczas dwudniowej konferencji eksperci z branży omówią aktualne ważne tematy z zakresu prowadzonych badań, rozwiązań, trendów, etc. w branży renowacji i konserwacji zabytków, a także zaprezentowane zostaną niemieckie rozwiązania technologiczne oraz projekty referencyjne zrealizowane w Niemczech. Spotkanie będzie stanowiło okazję do poznania nowych technologii i trendów oraz wymiany doświadczeń.

Projekt jest kontynuacją organizowanej w 2018 roku wizyty studyjnej do Niemiec, poświęconej branży renowacji i konserwacji zabytków, która wówczas odbyła się w połączeniu z udziałem w targach „denkmal" w Lipsku. W tym roku sytuacja związana z pandemią nie pozwoliła na przeprowadzenie tego projektu w formule stacjonarnej, w związku z czym projekt zmienił format na spotkanie online, a zatem jest to swego rodzaju wirtualna wizyta studyjna do Niemczech.

Szczegółowy program wydarzenia oraz rejestracja dostępne są na stronie internetowej.

Wydarzenie będzie tłumaczone symultanicznie. Udział jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zachęcamy do udziału w wydarzeniu!

Centrum Badawczo-Edukacyjne Konserwacji Zabytków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK