Kontrast:
Biuro Karier i Badania Rynku Pracy

Uczelnia Student AIP RCTWiTI

Ogólnopolski Tydzień Karier

W dniu 18.10.2021 r. pracownicy Biura Karier i Biura Promocji PWSZ w Nysie uczestniczyli w spotkaniu z maturzystami w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Karier pt. „Wyprawa na 3K; Kariera, Kompetencje, Kreatywność”.

W Publicznym Technikum w Dobrzeniu Małym, które kształci w zawodach, technik informatyk oraz technik logistyk, maturzyści zapoznali się z ofertą praktycznego kształcenia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz perspektywami zawodowymi na rynku pracy.

Biuro Karier i Badania Rynku Pracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie © 2018    
kontakt z webmasterem:  
Wydział Nauk o Bezpieczeństwie - kierunek bezpieczeństwo wewnętrzne, Wydział Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej: kierunek dietetyka, kierunek kosmetologia, kierunek psychofizyczne kształtowanie człowieka, Wydział Nauk Technicznych: kierunek architektura, kierunek informatyka, kierunek zarządzanie i inżynieria produkcji, Wydział Neofilologii - filologia angielska, filologia germańska, język biznesu angielski - business english, Wydział Nauk Ekonomicznych - kierunek finanse i rachunkowość, Wydział Jazzu - kierunek jazz i muzyka estradowa, Wydział Nauk Medycznych: kierunek pielęgniarstwo, kierunek ratownictwo medyczne,
Zobacz nasz profil na FACEBOOK